Survivor’da ilk dokunulmazlığı kim kazandı? 4 Temmuz Survivor 2020 1. eleme adayı kim oldu?

Survivor 2020’de heyecanlı dolu bir bölüm bu akşam ekrana geldi. Çeyrek finale kalan altı yarışmacı, bu akşam Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Bireysel dokunulmazlık oyununda bir ilk yaşanacak ve parkura üç yarışmacı aynı anda çıktı. Nisa’nın elenmesi sonrasında kalan altı yarışmacı, Survivor 2020’de yollarına devam etmek için üç gün dokunulmazlık mücadelesi verdi. 4 Temmuz 2020 tarihli Survivor 126. bölümde ilk dokunulmazlık oyununda neler oldu? Parkurda sakatlanan Sercan’ın son durumu ne? İlk dokunulmazlığı kim kazandı? Dokunulmazlıkta yeni oyun kuralları neler? Dokunulmazlığı kazanan ada konseyinde kimin adını söyledi? Survivor 2020’de ilk eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 05.07.2020 00:18
Değiştirme Tarihi: 05.07.2020 00:31

Ekranların heyecan dolu yarışması Survivor 2020’de finale iki hafta kala rekabet iyice kızışıyor. Çeyrek finalde mücadele eden altı yarışmacı, bu hafta üç bireysel dokunulmazlık oyunu mücadelesi verdi. Bu oyunlar sonrasında ada konseyinde dokunulmazlığı kazanan kişi tarafından üç eleme adayı çıkacak. Bu akşam, 4 Temmuz Cumartesi günü Survivor 126. bölümde müthiş bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Altı yarışmacı kıyasıya rekabete girdiği Survivor 2020 son bölümde dokunulmazlığı kazanmak için yoğun efor sarf etti. Günün sonunda ise Survivor’da ilk bireysel dokunulmazlığı kazanan belli oldu. Devamında ise ada konseyinde dokunulmazlığı kazanan isim, haftanın ilk eleme adayı olan ismi açıkladı. İşte Survivor 2020’da bugün yaşananlar…

SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de bu akşam yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak için bireysel olarak parkura çıktı. Geçen hafta üç dokunulmazlığı alan Sercan, bu hafta nasıl bir performans sergileyecek merak ediliyordu. Yeni oyun uygulaması, dokunulmazlık oyununa artı bir heyecan kattı. Sercan, Elif, Yasin, Berkan, Cemal Can, Barış arasında kıyasıya bir dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. İlk olarak sıralama için zamana karşı yarıştılar, sonrasında Survivor’da bir ilk olan üç yarışmacı parkura aynı anda çıktı. Mücadele sonunda finalde Sercan ile Cemal Can karşılaştı. Bu ikili arasında geçen oynanan finalde 5-1 skorla kazanan Sercan, Survivor’da ilk dokunulmazlığın sahibi oldu.

SURVIVOR 2020’DE HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor’da sona doğru yaklaşıldıkça finale kimler kalacak çok merak ediliyordu. Survivor izleyiciler, dokunulmazlığı kazanan isim belli olduktan sonra gözlerini ada konseyine çevirdi. Survivor 2020’de haftanın ilk bireysel dokunulmazlığını kazanan Sercan oldu. Sercan, Survivor ada konseyinde haftanın ilk eleme adayı olarak Berkan'ı söyledi.

SURVIVOR SERCAN’IN SON DURUMU NE?

Survivor Sercan, haftanın ilk dokunulmazlık oyununda yarı finalde bir engelden çıkarken başını kötü bir şekilde vurdu. Bir anda yere yığılan ve acı içinde kıvranan Sercan'a anında Doktor Ulaş müdahale etti. Kafasında ufak bir sıyrık olduğu anlaşılan Sercan'ın başına pansuman yapıldı. Doktor Ulaş bey, garanti olması için hastaneye götürmek ve tomografi çekilmesini istedi. Fakat Sercan, kendini iyi hissettiğini söyledi ve oyuna devam etti.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIKTA YENİ OYUN UYGULAMASI NEDİR?

Survivor 2020’de bu akşam dokunulmazlık oyununda iki yeni değişiklik yaşanacak. Survivor’da bireysel dokunulmazlık oyunlarında eşleşmeli karşılaşmalarda iki sayıyı alan oyunu kazanıyordu. Aynı kural final karşılaşmasında da geçerli idi. Bu akşamdan sonra oynanacak dokunulmazlık oyunlarında sadece final turunda beş sayı alan dokunulmazlığı kazanmış olacak.