Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 5 Mayıs Salı Survivor 2020 iletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı belli oldu. Heyecanın gittikçe arttığı, ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020’de Ünlüler Gönüllüler arasında iletişim oyunu oynandı. Takımlar, mental olarak çok önemli olan iletişim oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele ettiler. Peki, Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 5 Mayıs Salı Survivor 2020 iletişim oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 05.05.2020 22:16
Değiştirme Tarihi: 05.05.2020 22:46

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler 67. bölümde iletişim oyunu için mücadele etti. Sevdikleri ile iletişim kurma hakkını kazanmak isteyen iki takım da parkurda kıran kırana bir mücadele verdiler. Çok özel bir ödüle sahip olan iletişim oyununu kazanan takım günün sonunda belli oldu. Survivor’da iletişim oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? İşte 5 Mayıs Salı Survivor 2020 iletişim oyunu detayları…

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020’de iletişim oyunu ödülü, oyun öncesinde Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor tarihinin ilk olacak iletişim oyunu ödülü, oyunu kazanan takım, Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından canlı yayın yapabilecek, buradan gelen soruları cevaplayacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyununu kazanmak için futbol maçı yaptılar. Kum sahada oynanan Survivor futbolunda müthiş pozisyonlar ekrana geldi ve inanılmaz goller atıldı. Futbol maçı için takımlar, sahaya ikişer oyuncu çıkardı. Ünlüler ile Gönüllüler arasında iki maç oynandı. Maçlar onda bitiyordu. İki maçı kazanan da ödülü alacaktı. İlk maçı 10-5, ikinci maçı 10-8 alan Ünlüler, Survivor’da iletişim oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da büyük ödülün içeriği açıklanması ile Ünlüler ve Gönüllüler takımı inanılmaz motive oldular. Ödülü kazanma isteklerini sahaya yansıtan iki takım arasında nefes kesen bir mücadele ekrana yansıdı. İkişer oyuncu ile oynanan ödül oyununda bir kişi atıcı görevi yapıyor. Diğer arkadaşı ise içi boş olan bir küreyi parkurda belli noktaya kadar taşımasına yardım ediyor. Survivor 2020'de Ünlüler ve Gönüllüler takımı, tam kadro olarak oyunda yer aldı. Ünlülerden Sercan, Mert ve Gönüllülerden Barış, sakatlıkları geçtiği için ödül oyununa çıktılar. Mükemmel bir gün geçirmek isteyen iki takım da varlarını yoklarını ortaya koydu. Kıran kırana geçen oyunda skor 9-9'a geldi.

Survivor'da ödül oyunu, skor 9-9 olunca bayrak yarışına kaldı. Bayrak yarışında ilk olarak ikişer kişi ise küpü başlangıç noktasına geri götürdü. Sonrasında ikişer yarışmacı küpü, belirlenen noktaya götürdü. Son olarak ise birer kişi atışları yaptı. Ünlülerde atıcı olarak Ersin, Gönüllüler ise Cemal Can oldu. Atışlara ilk gelen Cemal Can oldu. İlk küpleri deviren Cemal Can olunca, Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVIVOR’DA BU HAFTA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI, ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

Survivor’da rekabet her geçen gün daha da artıyor. Çeyrek finale kalmak isteyen Ünlüler ile Gönüllüler yarışmacıları, inanılmaz mücadele veriyor. Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günü iki ayrı dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlığı Ünlüler kazandı. Ada konseyinde oylama yapan Gönüllülerin eleme adayı Berkan Karabulut oldu.

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, Pazar günü 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler, sakatlıkları devam eden Sercan ve Mert’ten yoksun olarak parkura çıktı. Bu dezavantaj ile çıktıkları oyunda dokunulmazlığı kaybettiler. Ada konseyinde strateji yaparak Mert Öcal’ı eleme adayı olarak çıkardılar. Survivor’da Salı günü Ünlüler ve Gönüllülerden ikişer eleme adayı daha katılacak. Altı aday arasından en az SMS alan kişi Survivor’a veda edecek.