Survivor’da İletişim Oyununu kim kazandı? 3 Temmuz Survivor 2020’de son iletişim ödülünü kimler kazandı?

Survivor iletişim oyununu kim kazandı? Survivor son bölümünde neler yaşandı? Survivor severlerin cevabını merak ettiği ve internette 'Survivor'da kim kazandı?' yazarak arattığı sorular bunlar oldu. Survivor'da önceki bölümde kaptanlık oyunu ve ardından ödül oyunu oynanmıştı. Survivor kaptanlık oyununda mavi takım kaptanı Cemal Can Canseven, kırmızı takımın kaptanı ise Berkan Karabulut olmuştu. Survivor son bölümünde ise yarışmacılar oluşan yeni takımlarını değerlendirdi ve ardından iletişim ödülü için parkura çıktı. Survivor iletişim oyunu öncesi gözyaşlarına boğulan yarışmacılar için duygu dolu anlar yaşanırken, Survivor seyircileri de yarışmacıların hüzünlü anlarından bir hayli etkilendi. Survivor iletişim oyununda Survivor Elif'in sakatlığı da dikkat çekti. Acı çeken Elif, oyunu yarıda bırakmak zorunda kaldı ve devam edemedi. Çok sayıda kişi Elif sakatlandı mı? Elif'in durumu nasıl? sorularının cevaplarını da merak etti. Peki Survivor iletişim oyununu kim kazandı? Survivor'da kim kazandı? Survivor iletişim ödülü neydi? İşte Survivor'dan son dakika haberleri...

Yayınlanma Tarihi: 03.07.2020 23:32
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 12:24

Survivor iletişim oyunun kim kazandı? Bu soru, Survivor son bölümüyle birlikte yanıtı buldu. Survivor son bölümünde finale sayılı günler kala heyecan da duygular da birbirine karışmış durumda. Yarışmacılar için Survivor'ın ilk gününden itibaren büyük anlam taşıyan iletişim ödülü için büyük bir mücadele verildi. Survivor'ın son iletişim ödülü için yarışan Survivor yarışmacıları, oyun öncesi seremonide gözyaşlarına hakim olamadı. Peki Survivor iletişim oyununda neler yaşandı?

SURVIVOR 2020 İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NE?

Survivor son bölümde İletişim oyunu mücadelesinden önce Murat Ceylan, yarışmacılara son iletişim ödülünü açıkladı. Survivor 2020’de bu akşamki iletişim oyunu ödülünün aileleriyle görüntülü konuşmak idi. Ödülün bir heyecan verici kısmı ise bir sayı ile sınırlı olmaması idi. Bu ödülü duyan yarışmacılar duygularını şöyle dile getirdi;

Survivor Sercan: Her iletişim oyununda, ödülü kazanıp gittiğimizde, normalde çok ağlayan bir adam değilim ama orada kendimi kaybediyorum yani tutamıyorum. Üzüleceğim kazandığımı da üzüleceğim. Şimdi karşıda Elif var. Ne kadar tatlı atışmalarımız olsa da Berkan’a da üzüleceğim, Barış’a da. Keşke hepimiz faydalanabilsek.

Survivor Cemal Can: Aynı duyguları hissediyorum. Kazansak da karşı taraf kaybediyor. Tek taraflı kazanan bir takım olmayacak hiçbir zaman bu oyunda sonunda. Kim daha çok ihtiyacı varsa umarım o kazanır.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor Elif: Dün gibi hatırlıyorum onlarla havaalanında ayrılışımı. Sözlerle ifade edemiyorum onlara özlemimi. Bir an önce onlarla görüşmek, buluşmak, sarılmak ve onları ne kadar sevdiğimi söylemek istiyorum. Öyle bir oyun ki kazansak da kaybetsek de üzüleceğimiz bir oyun. O yüzden iyi olan kazansın.

Survivor Barış: İletişim oyununun yeri ilk baştan beri herkes için yer ayrıydı. Son düzlükte böyle duygusal bir oyunun oynanması can sıkıcı. Çünkü hangi açıdan bakarsan bak hem olumlu hem olumsuz yanı var. Herkes parkurdan elinden geleni yapacak. Fakat sonuç bir tarafı memnun edecek, diğer tarafı etmeyecek.

3 TEMMUZ SURVIVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de son iletişim oyununda Mavi takım ve Kırmızı takımı zorlu bir parkur bekliyordu. Su kaydırağı ile başlayan parkurun ortasında tamamlanması gereken bir puzzle vardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Devamında finalde ise iki farklı atış yapması gerekiyordu yarışmacılar. Önce sağ ve soldaki iki seramiğin kırılması lazımdı. Devamında 5 sembolü dizen yarışmacı, sayı için bunları devirmesi gerekiyordu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yarışmada ödülün öneminin yarışmacılar için manevi öneminin büyük olması çekişmeli bir mücadeleye neden oldu. Karşılıklı alınan sayılar ile İletişim Oyunu, Mavi takım ile Kırmızı takım arasında gitti geldi. Kırmızı takım, Elif'in sakatlığı nedeniyle oyuna devam edememesi nedeniyle skorun 5-4 olduğu sırada İletişim Oyununu iki kişi tamamladılar. Çekişmeli geçen mücadele skora da yansıdı ve 9-9 oldu. Bayrak yarışında ikiye iki bir mücadele yaşandı. Kırmızı takımda Berkan ile Barış, Mavi takımda ise Sercan ile Yasin parkura çıktı. Bayrak yarışında ilk çıkanlar Barış ile Sercan oldu. Bu iki yarışmacıdan Sercan, parkuru ilk bitirip avantajı takımına kazandırdı. Atışlara önce başlayan Sercan, nefes nefese izlenen bu anlarda rakibine sayıyı vermedi. Skoru 10-9 yapan Mavi takım, Survivor 2020'de iletişim oyununu kazanan takım oldu.

SURVIVOR ELİF’İN SON DURUMU NE?

Survivor son bölümde sezonun son iletişim oyununda Elif’in sakatlığı nüksetti ve oyunu bırakmak zorunda kaldı. Yasin ile karşılaştığı oyun sonrasında Doktor Ulaş’tan sprey sıkmasını istedi. Doktor Ulaş ise oynamayacak durumda ise oynatmayabiliriz dedi. Kırmızı takımda arkadaşları Berkan ile Barış da Doktor Ulaş ile aynı düşüncede olduklarını söylediler. Bunun üzerine Elif, iletişim oyununu bıraktı ve tedavisi için hastaneye götürüldü. Survivor Elif’in son durumu yapılacak kontroller sonrasında belli olacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR'DA YENİ KAPTANLAR KİM OLDU?

Sercan, Elif, Cemal Can, Yasin, Barış ve Berkan'ın yer aldığı kaptanlık oyununda en iyi 2 performansı sergileyerek kaptan olmaya hak kazanan isimler belli oldu. Müthiş mücadelelerin sonunda bu haftanın kaptanları Cemal Can ve Berkan oldu.

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020'de dün akşam oynanan kaptanlık oyununun ardından Kırmızı Takım kaptanlığını kazanan Berkan kendi takımını belirledi. İşte Survivor'da bu haftanın kırmızı takım yarışmacıları.

1- Berkan (Kaptan)

2- Barış 

3- Elif

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020’de altı kişinin kaldığı haftada Mavi takımın kaptanı Cemal Can oldu. Cemal Can’ın yarışmacıların seçimi sonrasında Mavi takım şöyle oluştu;

1- Cemal Can (Kaptan)

2- Sercan

3- Yasin

İlgili Sayfalar: Magazin