Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 28 Nisan Salı Survivor 2020’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 2020’de sevdikleri ile iletişim kurmak için parkurda yoğun çaba harcadılar. Yarışmacılar için büyük motivasyon kaynağı olan iletişim oyunu mücadelesi nefes kesti. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 28 Nisan Salı Survivor 2020’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 28.04.2020 22:21
Değiştirme Tarihi: 28.04.2020 23:46

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, haftanın iletişim oyunu için karşı karşıya geldi. İletişim oyunu ödülü, yarışmacılara sevdikleri ile bir şekilde iletişim kurma şansı tanıyor. Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor’da 28 Nisan Salı 60. bölümde bu fırsatı kazanmaya çalıştı. Zorlu parkurda kıyasıya geçen mücadele sonunda Survivor 2020 iletişim oyununu kazanan takım gün sonunda belli oldu. İşte Survivor’da iletişim oyunu detayları ve yaşananlar…

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da iletişim oyunu ödülü kazanan takıma göre değişiyor. Oyun öncesinde iletişim oyunu ödülü Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Buna göre iletişim oyununu Ünlüler kazanırsa ailelerinin sesli mesajlarını dinleyebilecek. Gönüllüler kazanırsa arkadaşları ile WhatsApp grup yazışması yapabilecek.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de iletişim oyunu takım olarak oynandı. Buna göre salıncakta oturan bir kişi atıcı olarak yarıştı. Bir kişi salıncağı sallarken üçüncü kişi ise atıcıya topu taşıyordu. Yarışmacılar, ellerindeki büyük topu, sallanırken yerdeki kare şeklindeki sepete basket atmaları lazımdı. Bu üç yarışmacı arasındaki uyum, Survivor’da iletişim oyununda takımları daha başarılı olmasını sağlıyordu. Fakat oyun sırasında bu üç kişi arasında tansiyon hep yüksek oldu. Zorlu oyunda Ünlüler oyuna iyi başladı ve skoru 4-0'a getirdi. Fakat Gönüllüler, rakibini önce skorda yakaladı ve sonrasında geçmeyi başardı. Bundan sonra ise skor iki takım arasında gidip geldi. Günün sonunda ise 10-8 skorla iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVIVOR'DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da Cumartesi günü dokunulmazlığı Gönüllüler, Pazar günü ise Ünlüler kazanmıştı. Akşamında yapılan ada konseyinde iki takım da birer eleme adayı çıkartmak zorunda kaldı. Ünlüler arasında yapılan oylama sonucunda Yunus Emre ilk eleme adayı oldu. Gönüllüler arasından eleme potasına gönderilen isim ise Gizem oldu. Salı günü yapılacak eleme konseyinde SMS sıralamasında ilk sırayı alan yarışmacılar, ikişer isim daha belirleyecek. Ve altı isimden en az oyu alan yarışmacı Survivor'da veda edecek.