Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 26 Mayıs Salı Survivor 2020’de iletişim oyununu kazanan takım

Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020 88. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında iletişim oyunu oynandı. Survivor izleyicileri, iletişim oyununu kazanan takım kadar, iletişim oyunu ödülünü de merak ediyordu. Bayramın 3. gününde iletişim ödülünü kazanmak isteyen takımların mücadelesi nefes kesti. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 26 Mayıs Salı Survivor 2020’de iletişim oyununu kazanan takımın ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 26.05.2020 22:37
Değiştirme Tarihi: 26.05.2020 23:18

TV8’in ilgiyle izlenen yarışması Survivor 2020’de dün Acun Ilıcalı’nın Instragram hesabından yapılan canlı yayınında dünya rekoru kırıldı. Rekorun sonrasında Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmacıları, yeni bir iletişim ödülü için karşı karşıya geldi. İletişim oyununda takımlardan ikişer yarışmacı parkura çıktı. Bir kişinin atıcılık yaptığı ve ilk defa oynanılan parkurda iletişim oyununu kazanan takım, günün sonunda ödülüne kavuştu. İşte 26 Mayıs Salı survivor 88. Bölümde oynanan iletişim oyununa dair detaylar…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyunu öncesinde avantaj oyununa çıktı. Ünlüler tam takım sahada yer alırken Gönüllülerden Yasin, Cemal Can, Nisa ve Evrim parkura çıktı. Zorlu bir parkurda bayrak yarışını kazanan Gönüllüler, avantaj oyununu kazanan takım oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020 yeni bölümde iletişim oyunu ödülü oyun öncesinde açıklandı. Yarışmacıları heyecanlandıran ve duygulandıran iletişim ödülü; kazanan takım yarışmacıları üç arkadaşına birden canlı olarak bağlanabilecekler.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, zor bir iletişim oyunu bekliyordu. İlk defa oynadıkları parkurda kaydıraktan, havuzdan ve birçok farklı engeli aşan Survivor yarışmacıları, son kısımdan üç topu eğimli bir zeminin sonunda sepete sokmaları gerekiyordu. Ve her üç sepete bir top girmesi gerekiyordu. Bazı yarışmacılar, zorlu parkurda takılıp rakiplerinden geride kaldı. Geride kalan yarışmacılardan bazıları buna rağmen sayıyı almayı başarırken önde bitiren bazı yarışmacılar, rakiplerine atış şansı bile vermedi. Avantaj oyununu kazanan Gönüllüler takımının ilk turdaki seçimi şöyle oldu; Yasin – Sercan, Evrim – Elif, Cemal Can - Yunus Emre, Nisan – Aycan. Survivor 2020’de iletişim oyunu Ünlülerden Sercan, Gönüllülerden Yasin eşleşmesi ile başladı. İlk oyunda Yasin, ayakkabısını düşürse de Sercan’dan önce parkuru bitirdi. Bu avantajla oyundaki ilk sayıyı alan Gönüllüler oldu. Gönüllüler 9-5 önde iken son oyunda Yunus Emre ile Barış karşı karşıya geldi. Survivor Barış'ın sayıyı almasıyla skor 10'a beş oldu. Böylece Survivor 88. bölümde iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.