Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 2 Haziran Salı Survivor 2020’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında son kez oynanan iletişim oyununda mücadele nefes kesti. Ailelerinden sevdiklerinden uzun zamandır uzak kalan Survivor 2020 yarışmacıları için iletişim oyunu büyük önem taşıyor. 2 Haziran Salı günü ekrana gelen Survivor 95. bölümde oyun öncesinde açıklanan ödül, yarışmacıları duygulandırırken oyunu kazanmaya daha çok hırslandırdı. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? Survivor 2020’de iletişim oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 02.06.2020 22:23
Değiştirme Tarihi: 03.06.2020 00:35

Ekranların en çok izlenen ve her bölümü ile izleyenlerine ayrı bir heyecan yaşatan Survivor 2020 yeni bölümde iletişim oyunu mücadelesi ekrana geldi. Ünlüler ve Gönüllüler olarak son kez iletişim oyunu oynayacak yarışmacılar, aileleri ile iletişim kurmak için kıran kırana bir mücadeleye giriştiler. Baştan sona heyecan içinde geçen yarışmada Gönüllüler takımından Evrim ile Barış’ın tartışması güne damgasını vurdu. İşte 2 Haziran Salı akşamı Survivor 95. bölüm iletişim oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde iletişim oyunu öncesinde Ünlüler ile Gönüllüler, avantaj oyunu için mücadele etti. Survivor’da avantaj oyunu, rakip takımdan yarışmacı seçecek takımı belirlemek için oynanıyor. İki kadın, iki erkek olmak üzere takımlardan dörder yarışmacı bayrak yarışına çıktı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı oyunun sonunda avantajı kazanan takım Ünlüler oldu.

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020’de bu hafta çok özel bir iletişim ödülü vardı. Oyundan önce Murat Ceylan, kazanan takımın alacağı ödülü açıkladı. Buna göre, Survivor’da bugün iletişim oyununu kazanacak takımın yarışmacıları, telefonda konuşma hakkı kazanacak. Fakat Ünlüler kazanırsa hem Instagram hesaplarına birer dakikalık video koyma hakkı olacak hem de aileleri ile sesli görüşme hakkı kazanacak.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, bir kez daha iletişim ödülü için karşı karşıya geldi. 3,5 aylı Survivor serüvenlerinde sevdiklerinin sesini duyabilecek olan yarışmacılar, iletişim oyununu kazanmak için ayrı bir performans sergiledi.

İletişim oyununda yarışmacıları, engellerle dolu uzun bir parkur bekliyordu. Finalde ise iki tane halkayı, çubuğa takmaları gerekiyordu. Oyuna hızlı başlayan takım Gönüllüler oldu. İlk dört oyunu alan Gönüllüler, bu farkı koruyamadı. Skor 4-0 iken Ünlüler, birer birer oyunları alıp 4-4 yaptılar. İlk başta dört kişi oyuna çıkan, Yunus Emre’nin sakatlanması ile üç kişi olarak oyuna devam eden Ünlüler, büyük bir performans sergiledi. Geriden geldikleri oyunda 10’a 6 skorla İletişim oyununu kazandılar.