Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 19 Mayıs Salı Survivor 2020’de iletişim oyununu kazanan takım

Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. 19 Mayıs Salı günü Survivor 2020 81. Bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Yarışmacıların sevdikleri ile iletişim kurma fırsatı verdiği için iletişim oyununun ayrı bir önemi var. Survivor’da iletişim oyunundan voleybol maçı yapıldı. Müthiş keyifli ve zevkli maçın sonunda iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? İletişim oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 19.05.2020 22:17
Değiştirme Tarihi: 20.05.2020 00:20

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020’de iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyununu kazanmak, sevdikleri ile iletişime geçme şansını elde etmek için voleybol maçı yaptılar. Voleybolda hünerlerini gösteren yarışmacılar, seyircilere heyecanlı bir oyun izlettiler. Rekabetin çok yüksek olduğu voleybol maçında yarışmacılardan beklenmedik kurtarışlar, inanılmaz sayılar ekrana yansıdı. Günün sonunda ise Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. İşte 19 Mayıs Salı Survivor 2020’de iletişim oyununu kazanan takım…

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020’de bugün iletişim oyununu kazanan takımın yarışmacıları kendi Instagram hesabına birer dakikalık video koyabilecek.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarından heyecanla takip edilen Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyunu için mücadele ettiler. Salı günleri Survivor’da takımlar arasında mental açıdan önemli olan iletişim oyunu oynanıyor. Acun Ilıcalı, izleyicileri sordukları hangi oyun oynansın sorusuna yüzde 78 gibi büyük oranda voleybol maçı çıktığını, bu yüzden iletişim oyununda voleybol oynadılar.

Bu hafta Survivor yarışmacıları, iletişim ödülünü kazanmak için voleybol maçı yaptılar. Voleybol maçına takımlar ikişer kişi çıktı. Her oyun beş sayı üzerinden oynandı. Beş sayı alan takım bir puan kazanıyor. Toplamda on puan alan takım iletişim oyununu kazandı.Voleybol maçında Gönüllüler oyunun başında üstünlüğü ele geçirdi ve skoru 8-2'ye kadar getirdi. Sonrasında Ünlüler iki sayı daha alarak 8-4 yaptılar. Fakat bir tur sonrasında Gönüllüler bu sefer oyunu kazanarak skoru 9-4'e getirdi. Son oyunda Berkan - Cemal Can ikilisine karşın Yunus Emre - Sercan çıktı. Bu oyunu da kazanan Gönüllüler, 10'a 4 skorla Survivor'da iletişim oyununu kazandı.

GEÇEN HAFTA ÖDÜLÜ KAZANAN GÖNÜLLÜLER REKOR KIRDI!

Survivor’da geçen hafta iletişim oyununu Gönüllüler kazandı. Gönüllüler, iletişim oyunu ödülü olarak Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından canlı yayın yaptılar. Canlı yayında seyircilerin sorularını cevaplandıran Gönüllüler, inanılmaz bir izleyici sayısına ulaştı. Gönüllülerin, Instagram’dan yaptığı canlı yayına bir milyon Survivor izleyicisi katıldı.