Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? 12 Mayıs Salı Survivor 2020 iletişim oyunu ödülü neydi?

Survivor’da iletişim oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, 12 Mayıs Salı günü 74. bölümde iletişim oyunu ödülü için mücadele ettiler. Sevdikleri ile iletişim kurmak isteyen iki takımın yarışmacıları da tüm güçleri ile parkurda yarıştılar. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı? İletişim oyununda ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2020 22:27
Değiştirme Tarihi: 12.05.2020 23:04

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de iletişim oyunu mücadelesi nefes kesti. Survivor 74. bölümde takımlar, Survivor basketbolu oynayarak iletişim oyunu ödülünü kazanmaya çalıştılar. Manevi olarak önemi olan, mental olarak yarışmacıları motive eden iletişim oyununu kazanan takım kıyasıya bir mücadele sonrasında belli oldu. İşte 12 Mayıs 2020 Survivor iletişim oyunu detayları…

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Gönüllüler kazanırsa Çarşamba günü Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından canlı yayın yapabilecekler. Ünlüler kazanırsa herkes kendi Instagram hesabına birer dakikalık video koyabilecekler.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler iletişim oyununda nefes kesen bir mücadele sergiledi. Survivor'da iletişim oyununda iki takım Survivor Basketbolu oynadılar. Sahaya ikişer kişilik takımlar ile çıkan Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan basketbol maçında birbirinden güzel basketler atıldı, inanılmaz hareketler sergilendi. Erkeklerin oynadığı maçlar üç basketti, kadınların oynadığı maçlar ise iki basketi atan takım puanı kazandı. Toplamda bu şekilde 10 puanı toplayan takım İletişim oyununu kazanacaktı. Heyecanın dorukta olduğu, bazen gerginliklerin, tartışmaların yaşandığı iletişim oyununu, 10-7 skorla kazanan takım Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.

Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.