Survivor’da hangi takımın tavlası beğenildi? 17 Mayıs Pazar Survivor 2020 görev oyununu hangi takım kazandı?

Survivor'da haftalık görev oyununu kazanan takım belli oldu. Geçen hafta Ünlüler ve Gönüllülere verilen görev; tavla yapımı idi. Yapılan tavlalar Acunn.com üzerinden oylamaya sunuldu. Diğer yandan Acun Ilıcalı, Instagram hesabından paylaşmıştı. Peki, Survivor'da görev oyununu kim kazandı? Survivor 2020'de hangi takımın yaptığı tavla daha çok beğenildi?

Yayınlanma Tarihi: 17.05.2020 21:37
Değiştirme Tarihi: 17.05.2020 21:37
Survivor’da hangi takımın tavlası beğenildi? 17 Mayıs Pazar Survivor 2020 görev oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2020'de yeni görev oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, tavla yapmışlar ve beğeniye sunmuşlardı. Acun Ilıcalı, iki takımın yaptığı tavlaları, Ünlüler ve Gönüllülere ait olduğu belirtmeden paylaştı, aynı şekilde Acunn.com üzerinde izleyiciler oylama yaptılar. Survivor'da 2. dokunulmazlık oyunu öncesinde kazanan takım açıklandı. Acun Ilıcalı, kazanan takımı açıkladıktan sonra yeni görevi ve ödülü açıkladı. İşte 17 Mayıs Pazar Survivor görev oyununu kazanan takım...

SURVIVOR'DA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların en çok izlenen programı Survivor 2020'de görev oyunu kazanan takım açıklandı. Survivor 79. bölümde Ünlüler Gönüllüler arasında 2. dokunulmazlık oyunu oynanacak. Oyundan önce Acun Ilıcalı, görev oyununu kazanan takımın hangisi olduğunu söyledi. Acunn.com'dan yapılan oylama sonucunda Gönüllüler takımının yaptığı tavla daha çok beğenildi. Böylece Gönüllüler, beş kez üst üste görev oyununu kazandı. Görev oyununu kazanan Gönüllüler, ödül olarak brownie kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

YENİ GÖREV VE ÖDÜLÜ NEDİR?

Survivor'da Acun Ilıcalı, Ünlüler ile Gönüllülerin yeni görevini açıkladı. Bu hafta takımlar hamak yapacak. Ünlüler takımından Mert "Nisa oldukça biz bu oyunu kazanamayız" dedi. Bunun üzerine Acun Ilıcalı, Nisa'nın hamak yapımına karışmayacağı açıklandı. Görev oyununu kazanan takım, tiramisu kazanacak.