Survivor’da hangi takımın tablosu daha güzel seçildi? Survivor 2020 görev oyununu hangi takım kazandı?

Survivor’da tablo yarışmasını kazanan takım belli oldu. Bu haftanın görev oyununda Ünlüler ile Gönüllüler, birbirinden yaratıcı tablo yaptılar. Daha sonra hangi takımın yaptığı tablo daha güzel diye oylama sunulmuştu. Peki, Survivor 2020’de tablo yarışmasını (görev oyunu) hangi takım kazandı? Ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 03.05.2020 21:11
Değiştirme Tarihi: 03.05.2020 22:57

Survivor 2020’de görev oyununu kazanan takım belli oldu. Ünlüler ile Gönüllülere geçen hafta yeni bir görev oyunu verildi. Survivor’da takımlar birbirinden yaratıcı tablo yaparak halk oylamasına sunuldu. Kimin tablosu daha çok oy aldı? Kimin yaptığı tablo ödülü kazandı? Peki, Survivor’da 3. görev oyununu hangi takım kazandı? İşte detaylar…

SURVIVOR’DA HANGİ TAKIMIN TABLOSU DAHA GÜZEL SEÇİLDİ?

26 Nisan Pazar akşamı yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, iki kişilik salıncak yapacaklardı. Survivor 2020’de takımların yaptıkları salıncakların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da salıncak yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak üç kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.

GÖNÜLLÜLERİN TABLOSU

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖDÜL NEYDİ?

Halk oylaması sonucunda salıncak oyununu kazanan, yaptığı salıncak daha güzel seçilen takım ödül olarak havuçlu kek kazandı.

ÜNLÜLERİN TABLOSU

Haber ile ilgili metin girin!.

YENİ GÖREV VE ÖDÜLÜ AÇIKLANDI!

Survivor 2020'de dokunulmazlık oyunu öncesinde Acun Ilıcalı, yeni haftanın görevini ve verilecek ödülü açıkladı. Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, önümüzdeki hafta görev oyununda; bilinen bir şarkıya şarkı sözü yazılacak. Ödülü ise büyük bir cheesecake

GEÇEN HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de geçen hafta takımlardan salıncak yapılması istenmişti. İki takımın yaptıkları salıncak, Acunn.com üzerinde oylama sunulmuştu. En çok beğeni alan Gönüllüler takımının yaptığı salıncak oldu. Gönüllüler, bu görev oyununda havuçlu kek kazandı.

SURVIVOR GÖREV OYUNU NEDİR, NASIL OYNANACAK?

Survivor birleşme partisi ile yarışmacılar yeni bir oyun ile tanışacak. Görev oyunu adlı bu oyunda takımlara haftalık bir görev verilecek. Görevi en iyi şekilde yapan takım oyunu kazanmış olacak.