Survivor’da hangi takımın şarkısı daha iyi seçildi? Survivor 2020 görev oyununu hangi takım kazandı?

Survivor’da tablo yarışmasını kazanan takım belli oldu. Bu haftanın görev oyununda Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor için şarkı yaptılar. Daha sonra hangi takımın bestelediği şarkı daha güzel diye oylama sunulmuştu. Peki, Survivor 2020’de şarkı yarışmasını (görev oyunu) hangi takım kazandı? Ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 10.05.2020 21:35
Değiştirme Tarihi: 10.05.2020 21:35
Survivor’da hangi takımın şarkısı daha iyi seçildi? Survivor 2020 görev oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2020’de görev oyununu kazanan takım belli oldu. Ünlüler ile Gönüllülere geçen hafta yeni bir görev oyunu verildi. Survivor’da takımlar, bilinen bir şarkıya yeni söz yazdılar ve sonrasında halk oylamasına sunuldu. Kimin şarkısı daha çok oy aldı? Kimin yaptığı şarkısı ödülü kazandı? Peki, Survivor’da 3. görev oyununu hangi takım kazandı? İşte detaylar…

SURVIVOR’DA HANGİ TAKIMIN ŞARKISI DAHA İYİ SEÇİLDİ?

Geçen hafta yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, bilinen bir şarkıya yeni sözler yapıp besteleyeceklerdi. Survivor 2020’de takımların yaptıkları şarkıların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da şarkı yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak 4 kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Halk oylaması sonucunda şarkı oyununu kazanan, yazdığı şarkı daha güzel seçilen takım ödül olarak cheesecake kazandı.

YENİ GÖREV VE ÖDÜLÜ AÇIKLANDI!

Survivor 2020'de dokunulmazlık oyunu öncesinde Acun Ilıcalı, yeni haftanın görevini ve verilecek ödülü açıkladı. Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, önümüzdeki hafta görev oyununda; tavla yapacaklar. Ödülü ise brownie…

GEÇEN HAFTA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

26 Nisan Pazar akşamı yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, tablo yapacaklardı. Survivor 2020’de takımların yaptıkları tabloların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da tablo yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu.

SURVIVOR GÖREV OYUNU NEDİR, NASIL OYNANACAK?

Survivor birleşme partisi ile yarışmacılar yeni bir oyun ile tanışacak. Görev oyunu adlı bu oyunda takımlara haftalık bir görev verilecek. Görevi en iyi şekilde yapan takım oyunu kazanmış olacak.