Survivor’da hangi takımın salıncağı daha güzel seçildi? Survivor 2020 görev oyununu hangi takım kazandı?

Survivor’da salıncak yarışmasını kazanan takım belli oldu. Bu haftanın görev oyununda Ünlüler ile Gönüllüler, birbirinden güzel salıncak yaptılar. Daha sonra hangi takımın salıncağı daha güzel diye oylama sunulmuştu. Peki, Survivor 2020’de salıncak yarışmasını (görev oyunu) hangi takım kazandı? Ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 26.04.2020 21:12
Değiştirme Tarihi: 26.04.2020 21:13
Survivor’da hangi takımın salıncağı daha güzel seçildi? Survivor 2020 görev oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2020’de birleşme partisi sonrasında takımlar yeni bir oyun oynama başladı. Görev oyunu adlı bu zevkli, keyifli yarışta takımlara her hafta farklı bir görev veriliyor. Kazanan takımı belirlemek için halk oylaması yapılıyor. Bugün, Survivor’da salıncak yarışması galibi takım açıklandı. Peki, Survivor’da 2. Görev oyununu hangi takım kazandı? İşte detaylar…

SURVIVOR’DA HANGİ TAKIMIN SALINCAĞI DAHA GÜZEL SEÇİLDİ?

19 Nisan Pazar akşamı yapılan Survivor ada konseyinde Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, iki kişilik salıncak yapacaklardı. Survivor 2020’de takımların yaptıkları salıncakların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da salıncak yarışmasını kazanan takım Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖDÜL NEYDİ?

Halk oylaması sonucunda salıncak oyununu kazanan, yaptığı salıncak daha güzel seçilen takım ödül olarak havuçlu kek kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

YENİ GÖREV VE ÖDÜLÜ AÇIKLANDI

Survivor'da salıncak görev oyununu kazanan belli olduktan sonra yeni görev oyunu açıklandı. Buna göre Survivor'da yarışmacılar tablo yapacak. Ödül ise kişi başına dörder tane ekler yiyecek.

SURVIVOR'DA ŞIKLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da haftanın 2. dokunulmazlık oyunu öncesinde Acun Ilıcalı, Ünlüler ile Gönüllülerin birleşme partisi fotoğraflarının Instagram hesabından paylaşımında 1,5 milyon beğeni aldığını söyledi. Sonrasında ise oylama sonucu Survivor'da şıklık oyununu kazanan takımın Gönüllüler takımı olduğunu söyledi. Gönüllüler takımı, üç katlı pasta kazandı.

SURVIVOR'DA YENİ OYUN: GÖREV OYUNU NEDİR, NASIL OYNANACAK?

Survivor birleşme partisi ile yarışmacılar yeni bir oyun ile tanışacak. Görev oyunu adlı bu oyunda takımlara haftalık bir görev verilecek. Görevi en iyi şekilde yapan takım oyunu kazanmış olacak.