Survivor’da görev oyununu hangi takım kazandı? 23 Mayıs Survivor 2020 hangi takım yaptığı hamak seçildi?

Survivor'da haftalık görev oyununu kazanan takım belli oldu. Geçen hafta Ünlüler ve Gönüllülere verilen görev; hamak yapımı idi. Yapılan hamakları Acunn.com üzerinden oylamaya sunuldu. Diğer yandan Acun Ilıcalı, Instagram hesabından paylaşmıştı. Peki, Survivor'da görev oyununu kim kazandı? Survivor 2020'de hangi takımın yaptığı hamak daha çok beğenildi?

Yayınlanma Tarihi: 23.05.2020 21:11
Değiştirme Tarihi: 23.05.2020 21:11
Survivor’da görev oyununu hangi takım kazandı? 23 Mayıs Survivor 2020 hangi takım yaptığı hamak seçildi?

Survivor 2020'de yeni görev oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, hamak yapmışlar ve izleyicilerin beğeniye sunmuşlardı. Acun Ilıcalı, iki takımın yaptığı hamakları, Ünlüler ve Gönüllülere ait olduğu belirtmeden paylaştı, aynı şekilde Acunn.com üzerinde izleyiciler oylama yaptılar. Survivor'da 2. dokunulmazlık oyunu öncesinde kazanan takım açıklandı. Acun Ilıcalı, kazanan takımı açıkladıktan sonra yeni görevi ve ödülü açıkladı. İşte 23 Mayıs Cumartesi Survivor görev oyununu kazanan takım...

SURVIVOR'DA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların en çok izlenen programı Survivor 2020'de görev oyunu kazanan takım açıklandı. Survivor 85. bölümde Ünlüler Gönüllüler arasında 2. dokunulmazlık oyunu oynanacak. Oyundan önce Acun Ilıcalı, görev oyununu kazanan takımın hangisi olduğunu söyledi. Acunn.com'dan yapılan oylama sonucunda Gönüllüler takımının yaptığı hamak daha çok beğenildi. Böylece Gönüllüler, altıncı kez üst üste görev oyununu kazandı. Görev oyununu kazanan Gönüllüler, ödül olarak tiramisu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

YENİ GÖREV VE ÖDÜLÜ NEDİR?

Survivor'da Acun Ilıcalı, Ünlüler ile Gönüllülerin yeni görevini açıkladı. Bu hafta takımlar şapka yapacak. Geçen hafta Nisa’nın katkısı çok olduğu iddia edilmişti Ünlüler tarafından. Bu yüzden Nisa hamak yapımına karışmamıştı. Bu hafta ise Nisa, arkadaşları ile birlikte şapka yapımında yer alacak. Şapka görev oyununu kazanan takım ise dondurmalı irmik helvası kazanacak.