Survivor’da futbol maçını kim kazandı? İşte Acun Medya – Survivor 2020 futbol maçı rövanşını kazanan takım

Survivor Bayram Özel programı, bu akşam ekrana gelen futbol maçı ile başladı. 24 Mayıs Pazar günü yayınlanan 86. bölümde Survivor 2020 yarışmacıları – Acun Medya ekibi, bir kez daha futbol maçında karşı karşıya geldi. İki ekip Survivor’da birleşme partisinde karşı karşıya gelmişti, Acun Medya 10-9 kazanmıştı. Bu maçın rövanşında Survivor yarışmacıları ile Acun Medya ekibi arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı. Peki, Survivor’da futbol maçını kim kazandı? İşte Acun Medya – Survivor 2020 futbol maçı detayları…

Yayınlanma Tarihi: 24.05.2020 21:34
Değiştirme Tarihi: 24.05.2020 22:10

Survivor 2020’de bayramın ilk günü yarışmacılar ile Acun Medya arasında oynanan futbol maçı nefes kesti. İki takım, daha önce birleşme partisinde karşılaşmış ve sahadan Acun Medya ekibi galip gelmişti. Survivor 2020 yarışmacıları, futbol maçı rövanşına daha iddialı olarak çıktı. İki takım oyuncuları, futbol maçında birbirinden güzel gollere imza attı, çok güzel pozisyonlar ile izleyenleri heyecanlandırdı. Günün sonunda ise Survivor’da futbol derbisini kazanan takım belli oldu. İşte 24 Mayıs 2020 tarihli Survivor 86. bölüm futbol maçı detayları…

FUTBOL MAÇINDA KİM HANGİ TAKIMI TUTTU?

Acun Ilıcalı, Survivor derbisi öncesinde yarışmacılara hangi takımı tuttuklarını söyledi. Benchte oturan ve maçın yedek isimleri olan Yunus Emre ile Elif, Survivor 2020 takımını tuttuklarını söyledi. Onların dışında kalan Cemal Can, Nisa, Evrim, Barış ise Acun Medya’nın maçı kazanacağını iddia etti.

SURVIVOR FUTBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor derbisinde Survivor 2020 yarışmacıları ile Acun Medya karşı karşıya geldi. Survivor 2020 takımında Yasin, Nihat, Sercan, Aycan, Ardahan, Aycan, Berkan as olarak çıkarken yedeklerde ise Yunus Emre ile Elif yer alıyordu. Acun Medya ekibi ise Acun Ilıcalı, İrem Kanan, Maxi, Murat Ceylan, Esat Yontuç, Serdar olarak sahaya çıktı. Müthiş bir mücadelenin sergilendiği Survivor derbisinde birbirinden güzel goller ekrana geldi. Acun Ilıcalı, 10 numara olarak oynadığı futbol maçında yine etkisini gösterdi. Acun Ilıcalı, çok güzel hareketleri ve attığı golleri ile Acun Medya'nın maçı kazanmasında büyük rol oynadı. Survivor'da futbol maçı rövanşını Acun Medya 13-10 kazandı.

SURVİVOR DERBİSİ ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde futbol maçı rövanşı yapıldı. Oyundan önce Survivor derbisini kazanan ve kazanan takımı tutanların kazanacağı ödül açıklandı. Buna göre kazanan takım ve destekleyenler, Dardanel Tonlu makarna kazanacak. Acun Ilıcalı, maç sonrasında maç yapanların çok olmasını gözönüne alarak herkesin ödülden yararlanacağını açıkladı.

İLK MAÇI KİM KAZANMIŞTI?

11 Nisan Cumartesi ekrana gelen Survivor 43. bölümde yarışmanın tarihi derbide Survivor yarışmacıları ile prodüksiyon ekibi karşı karşıya geldi. Acun Ilıcalı’nın “son 10 yılda kadro olarak gördüğüm en güçlü 2. takım” dediği Survivor 2020 yarışmacıları ile nefes kesen bir futbol maçı yaptı. Soluksuz izlenen geleneksel Survivor derbisinde galip gelen takım; 10-9 skorla Acun Medya takımı oldu.