Survivor’da erzak oyununu kim kazandı? 1 Mayıs Cuma Survivor 2020’de erzak oyunu ödülü neydi?

Survivor’da erzak oyununu kim kazandı 63. bölümde belli oldu. Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, haftalık erzak paketini kazanmak için kıran kıran bir mücadele verdiler. Geçen hafta erzak oyununu Gönüllüler kazanmıştı. Peki, Survivor’da erzak oyununu kim kazandı? 1 Mayıs Cuma Survivor 2020’de erzak oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 01.05.2020 23:26
Değiştirme Tarihi: 02.05.2020 00:08

Survivor 2020’de Cuma günleri yapılan erzak oyununu kazanan takım belli oldu. Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor’da ada şartlarında aç kalmamak için müthiş erzak paketini kazanmak istiyordu. Gizem’in elenmesi ile birlikte yedişer kişi kalan takımlar, 1 Mayıs 2020 tarihli Survivor 63. bölümde erzak paketi için parkurda ter döktüler. Günün sonunda ise mutlu sona ulaşan, erzak oyununu kazanan takım belli oldu. İşte Survivor yeni bölümde erzak oyununda yaşananlar…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da erzak oyunu öncesinde avantaj oyununa takımlar, ikişer kadın ve erkek yarışmacıdan oluşan dörderli takımlar halinde çıktı. Bu isimler; Ünlülerden Elif, Aycan, Ersin, Yunus Emre; Gönüllülerden Evrim, Nisa, Ardahan, Barış idi. Bayrak yarışında galip gelen, kutuları ilk deviren Ünlüler takımı, avantaj oyununu kazandı.

ERZAK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ? ERZAK PAKETİNDE NELER VAR?

Survivor 2020’de bu hafta erzak ödülü; domates, salatalık, karpuz, elma, kivi, soğan, kabak ve bunun gibi bir sürü meyve ve sebzeyi içeren paketten oluşuyor.

SURVIVOR’DA ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de haftanın ilk ve en önemli oyunu için Ünlüler ile Gönüllüler parkurda karşılaştı. Güce dayalı oyunda yarışmacılar müthiş bir efor sarf etti. Erzak paketini kamplarına götürmek, bir hafta boyunca yiyecek sıkıntısı çekmek istemeyen iki takım da yoğun çaba gösterdi. Nefes kesen mücadeleler sonrasında Survivor’da erzak oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Survivor’da hafta Cuma günü erzak oyunu ile başlıyor. Bir haftalık erzak paketini kazanmak, Survivor 2020 yarışmacıları için büyük önem taşıyor. Açlıkla mücadelede kendilerine yardımcı olacak erzak paketini kazanmak isteyen Ünlüler ile Gönüllüler, geçen haftada da zor bir rekabete girdiler. Sonunda ise kazanan takım Gönüllüler oldu.

Survivor 2020’de Cumartesi günü haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynanıyor. Geçen hafta dokunulmazlık oyununun ilkini Gönüllüler kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler için akşam ada konseyinde SMS oylaması yapıldı. Aralarında yaptıkları oylama ile Yunus Emre’yi eleme adayı olarak gösterdiler.

Pazar günü ise Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor’da ikinci dokunulmazlık oyunu için karşılaşıyor. Bu sefer dokunulmazlığı kazanan takım Ünlüler oldu. Gönüllüler, dokunulmazlığı kaybedince ada konseyinde yaptıkları oylama sonucunda Gizem’i eleme adayı olarak gösterdiler.

Pazartesi günü ise Survivor 2020’de çok bir ödülü olan bir oyun oynanıyor. Birleşme partisi sonrasında verilen büyük ödülün ikincisinde kazanan takım; muhteşem bir malikanede bir gece geçirdiler. İçine kurulan lunaparkta sınırsız olarak eğlendiler. Akşam yemeğinde ise muhteşem bir kuzu çevirme bekliyordu. Sabahında ise güzel bir kahvaltı ile güne başladılar. Bu ödülü kazanan takım ise Gönüllüler oldu.

Salı günleri Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de iletişim oyunu oynanıyor. Yarışmacılar, uzun zamandır seslerini duymadıkları ya da göremedikleri sevdiklerini bir şekilde duyma veya görme fırsatını yakalayabiliyor. Veyahut sevdikleri ile WhatsApp üzerinden sohbet edebiliyor. Geçtiğimiz Salı iletişim oyununu kazanan Gönüllüler takımı, beş arkadaşı ile kurdukları WhatsApp grubu üzerinden sohbet etme imkanı buldu. Salı günü kritik bir eleme konseyi toplanıyor. Burada Cumartesi – Pazar günleri yapılan halk oylaması sonuçları açıklanıyor. Haftanın eleme adayları belirlendikten sonra SMS sıralamasında en az oyu alan yarışmacı Survivor’a veda ediyor. Bu hafta Survivor’dan elenen isim Gönüllüler takımından Gizem Birdan oldu.

Çarşamba günü ise Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler arasında iki farklı ödül oyunu oynandı. İlk olarak takımlar, orman evi ödülünü kazanmak için karşı karşıya geldi. Bayrak yarışına kalan oyunda orman evini kazanan takım Ünlüler oldu. Sonrasında ise iki takım bu sefer MasterChef ödül oyununda karşılaştı. MasterChef’in şefleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna, görüntülü olarak bağlanarak yarışmacılara talimat verdiler. Yapılan yemekleri ise Acun Medya ekibi test etti. Acun Ilıcalı’nın başındaki ekibe göre ödülü her iki takım da kazandı.

Perşembe günü ilk olarak Survivor 2020 – Acun Medya voleybol maçı oynandı. Acun Ilıcalı ile Survivor Evrim Keklik arasındaki iddia üzerine iki takım bir kez daha karşılaştı. Bu sefer ikiye iki oynanan maçta Acun Ilıcalı – İrem Kanan’a Evrim – Nisa arasında çok zevkli bir voleybol maçı oynandı. Nefes nefese geçen maçta kazanan takım 3-2 skorla Acun Medya oldu. Ünlüler ile Gönüllüler, sonrasında Anlat Bakalım oyunu için karşı karşıya geldi. Karışık dondurma ödülü kazanmak isteyen yarışmacılar, keyifli, eğlenceli geçen oyunda arkadaşlarına kelimeleri tarif etmek için uğraştı. Sonunda galip gelen takım ise Ünlüler oldu.