Survivor’da erzak ödülünü kim kazanacak? Survivor’da iki takım için ölüm kalım mücadelesi…

Survivor’da erzak oyununu kim kazanacak? Sorusunun yanıtı bu akşam oynanacak olan oyun sonrasında belli olacak. Survivor 2020’de hem ünlüler hem de gönüllüler için büyük önem arz eden erzak oyununda iki takım yarışmacıları da tüm hafta boyunca, Survivor’da aç kalmamak adına mücadele edecek. Survivor’ın en kritik oyunlarından biri olan erzak oyunu için iki takım yarışmacıları bu akşam adeta ter dökecek. Survivor’ın yeni bölüm fragmanına ise Ersin Korkut’un oyun öncesi sözleri damga vurdu. Peki, Survivor’da erzak ödülünü kim kazanacak?

Yayınlanma Tarihi: 01.05.2020 15:29
Değiştirme Tarihi: 01.05.2020 15:29
Survivor’da erzak ödülünü kim kazanacak? Survivor’da iki takım için ölüm kalım mücadelesi…

TV8 ekranlarının izleyicileri ekran başına kilitleyen zorlu yarışma programı Survivor’da bu akşam için adeta nefesler tutuldu. Survivor’da ünlüler ve gönüllüler takımı için oldukça kritik bir oyun olan erzak oyununda, iki takımda son ana kadar mücadelelerini verecek. Açlıkla sınanmak istemeyen yarışmacılar, erzak için bu akşam Survivor parkurunda ter dökecek. Peki, Survivor’da erzak ödülünü kim kazanacak?

SURVİVOR’A ERSİN’İN SÖZLERİ DAMGA VURDU

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de bu akşam ekranlara gelecek olan erzak mücadelesinin fragmanı yayınlandı. Fragmanda Ersin Korkut’un erzak oyunuyla ilgili sözleri oldukça dikkat çekti. Survivor Ünlüler takımı yarışmacısı Ersin, "Dokunulmazlıktan daha çok istiyorum ben bu erzağı. Sadece coconat yemekten halüsinasyon görmeye başladım" sözleriyle oldukça dikkat çekti. 

SURVİVOR MERT: “ERZAK HAYAT SİGORTANIZ”

Survivor’da yeni bölüm fragmanına damga vuran isimlerden birisi de ünlüler takımı yarışmacısı Mert oldu. Geçtiğimiz hafta ünlüler takımı SMS birincisi olan Mert, erzak oyunu için dikkat çeken cümleler kullandı. Haftayı mutsuz ve güçsüz bir şekilde tamamladıklarını belirten Mert, “Erzak, sizin Survivor’da resmen hayat sigortanız” dedi. 

ERZAK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANACAK?

Survivor’da haftanın en önemli oyunlarından biri olan erzak oyununda bu akşam iki takım yarışmacıları da nefesleri kesen mücadelelere sahne olacak. Oldukça dikkat çeken yeni bölüm fragmanında Berkan ve Yasin arasında geçen diyaloğun neden yaşandığı merak edilmeye başladı. Survivor’da öte yandan bu akşam Nisa’nın kutuya tekme atması sonucu sakatlandığını gösteren görüntülerde sevenlerini meraklandırdı. Son ana kadar heyecan seviyesinin artacağı Survivor erzak oyununda kimin mücadeleyi kazanacağı merakla bekleniyor.

SURVİVOR’DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler mücadelesi sürmeye devam ederken, haftaya ödül ve dokunulmazlık oyununlarının yanı sıra, eleme konseyleri de damgasını vuruyor. Geçtiğimiz hafta hem ünlüler hem de gönüllüler takımından adaylar çıkmıştı. 

SMS sıralaması sonrasında haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Gizem, Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan olmuştu. Bu isimler arasında en az oyu alarak Survivor hayatına veda eden isim Gizem oldu ve Gizem hayallerine veda etti.

MASTERCHEF YEMEK YARIŞMASI OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların heyecan dolu yemek yarışması MasterChef Türkiye çarşamba akşamı Survivor'ın yeni bölümünde izleyicilere oldukça eğlenceli dakikalar yaşattı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı parkurda değil, mutfak tezgahında yemek yaparak ter döktü. Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna yarışmacılara oldukça zor anlar yaşattı ve ilginç bir deneyimi yarışmacılara tattırmış oldular.

Zorlu yemeklerin ardından Acun Ilıcalı ve ekibi tadım aşamasına geçti ve hangi takımın güzel yemek pişirdiğine karar verdi. Tadım aşamasının ardından verilen karara göre MasterChef yemek yarışmasını ödülünü her iki takım da kazanmış oldu. Acun Ilıcalı'nın liderliğindeki jüri, her iki takımı yemeklerini de eşit lezzet ve sunumda olduğuna karar verdi ve 2-2 beraberlik sağladı. Böylece her iki takım da yemekleri paylaşmış oldu.