Survivor’da eleme ne zaman, nasıl yapılacak? 12 Temmuz Survivor 2020 yüzleşme konseyinde kim veda edecek?

Survivor 2020 son bölümde verilen kıyasıya mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan belli oldu. Ancak canlı yayında yapılan oyunun uzaması nedeniyle ada konseyi yapılmadı. Bu yüzden planlanan eleme olmadı. Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyunu sonrasında Survivor 2020 final programındaki değişikliği açıkladı. Peki, Survivor’da kim elenecek? Canlı yayında yapılacak Survivor 2020 yüzleşme konseyinde kim veda edecek? Survivor final tarihi değişti mi?

Yayınlanma Tarihi: 12.07.2020 01:10
Değiştirme Tarihi: 12.07.2020 09:54

Survivor 2020’de heyecanlı bir bölüm yaşandı. 11 Temmuz Cumartesi günü Survivor 133. Bölümde son dokunulmazlığı kazanan yarışmacı belli oldu. Canlı yayında yapılan dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Öte yandan mücadele uzadığı için bu akşam yapılacak konsey iptal edildi. Bu yüzden bu akşam bir eleme yapılmadı. İzleyicilerin merak ettiği “Survivor’da eleme ne zaman yapılacak? Yarın iki kişi mi elenecek?” şeklindeki sorulara Acun Ilıcalı cevap verdi. İşte Survivor 2020’de kalan üç günlük program…

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2020 son bölümde nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Müthiş bir mücadele sonunda günün birincisi Cemal Can oldu. Böylece Cemal Can ile Berkan arasında dokunulmazlığı belirleyecek bir final oyunu oynandı. Oyunda Cemal Can, Berkan’ı 3-1 yendi. Böylece Survivor 2020’de son dokunulmazlığı Cemal Can kazanmış oldu.

SURVIVOR’DA ELEME NE ZAMAN, NASIL YAPILACAK?

Survivor’ın 11 Temmuz Cumartesi akşamı ekrana gelen canlı yayınında oyunun uzaması nedeniyle konsey iptal edilmişti. Oyunun bitiminde Acun Ilıcalı, bundan sonra neler yapılacak, neler yaşanacak açıkladı. Acun Ilıcalı “Tabii ki değişiklikler olmak zorunda. Çünkü bu akşam konsey olmadı. Vakit canlı yayın yetmedi. Olağanüstü bir oyun seyrettik. Bence de yetmediği iyi oldu, fazlasıyla değdi. Fakat bundan sonra yapacağımız şu. Yüzleşme konseyimiz var yarın. Ve bu konseyde Cemal Can dokunulmaz olacak. Üçünüz oylamaya çıkacaksınız yarın. Daha sonra canlı yayında bir eleme olacak. Ve konseyleri birer kaydırdığımız için İstanbul’a 3 yarışmacı ile gidiyoruz. Normalde Pazartesi ikili finalin ilk günü olacaktı. Pazartesi günü üçlü yarı final olmuş olacak. Pazartesi bir veda daha olacak. Sonra Salı da şampiyonun belirleneceği son gün olacak Survivor’da. Birer gün konseyler kaymış oldu. Daha doğrusu konseylerin yeri aynı da konseylerde olacak olanlar kaymış oldu. Yarın yüzleşme çekimi olacak. İlk bölümünü bant olarak çekeceğiz. Son bölüm, oylama bölümünde canlıya döneceğiz. Daha sonra da bir yarışmacı veda edecek. Kalan üç yarışmacı ile gecesinde Türkiye’ye döneceğiz. Bizimle birlikte gelecek üç yarışmacı. Ve üç yarışmacı ile İstanbul’da olacağız. Daha sonra Salı günü de iki yarışmacımızın kalacağı Büyük Final günü olacak.” dedi.