Survivor’da eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlığı kim kazandı? 17 Mayıs Pazar Survivor 2020 eleme adayı

Survivor’da eleme adayı kim oldu bu akşam yapılan ada konseyinde belli oldu. Survivor 2020 79. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında bir kez daha dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Dün dokunulmazlığı kaybeden Ünlülerden Aycan ve Mert birlikte eleme adayı olmuştu. Bugün ise dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler arasından bir eleme adayı belirlenmesi için ada oylaması yapıldı. Peki, Survivor’da eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 00:21
Değiştirme Tarihi: 18.05.2020 00:37

Survivor 2020’de bugün kritik bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor 79. bölümde 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Bu sefer oyunu kazanan takım Ünlüler oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler için ise ada konseyi toplandı. Konseyde Gönüllüler için ilk olarak SMS oylaması yapıldı. Sonrasında ise ada oylaması ile Gönüllüler takımı, eleme potasına gitmesini istedikleri yarışmacının ismini belirlediler. Peki, Gönüllülerin eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 2020'de ada konseyi detayları...

2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bugün haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dünkü oyunu kaybeden Ünlüler, bu oyunu mutlaka kazanmak istiyordu. Bu parola ile oyuna çıkan Ünlüler takımı, dokunulmazlığı kazanarak ada konseyinde şartları eşitledi.

SURVIVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020’de oynanan 2. dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler için zor bir ada konseyi bekliyordu. Gönüllüler takımı, eleme potasına gitmesini istedikleri adayın ismini yazdılar. Gönüllülerin yazdıkları isimler, Berkan, Cemal Can ve Yasin oldu. Yasin'in ismi dört kez çıktı. Böylece Survivor'da Gönüllülerin ilk eleme adayı Yasin oldu.

ELEME ADAYI OLDUKTAN SONRA ARKADAŞLARINA SERT TEPKİ GÖSTERDİ!

Survivor 2020'de dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımından eleme adayı Yasin çıktı. Survivor Yasin, eleme adayı olması sonrasında arkadaşlarına tepki gösterdi. Yasin, geçen hafta arkadaşlarından ismini yazmasını istediğini fakat arkadaşlarının bu ricasını yerine getirmediğini söyledi. Bunu yapmalarının sebebinin ise arkadaşlarının onu sevdiğini, 3 aylık emeği olduğu için seçmek istemediklerini söylediğini aktardı. Fakat bu hafta herhangi bir olay olmadığı halde arkadaşlarının ismini yazmalarını ise arkasından iş çevirme olarak gördüğünü söyledi.

DÜN KİM ELEME ADAYI OLMUŞTU?

Survivor 2020’nin dün ekrana gelen son bölümünde 1. Dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıyasıya rekabetin oyunda dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu. Ünlüler takımı ise dokunulmazlığı kaybettiği için ada konseyinde bir eleme adayı belirlemek zorunda kaldı. Eleme potasına gitmesini istenen isimler arasında Mert ile Aycan, ikişer oy aldığı için ikisi de eleme adayı oldu.