Survivor’da dokunulmazlık ve erzak oyununu kim kazandı? 9 Mayıs 2020 Survivor’da erzak oyunu ödülü neydi?

Survivor’da dokunulmazlığı ve erzak paketini kazanan takım belli oldu. 9 Mayıs Cumartesi Survivor 2020 dokunulmazlık oyununa Yasin’in oyundan atılması damga vurdu. Tartışmaların bol olduğu Survivor dokunulmazlık ve erzak oyununda ipi göğüsleyen takım belli oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 09.05.2020 22:39
Değiştirme Tarihi: 09.05.2020 23:45

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de heyecan son hızıyla devam ediyor. 9 Mayıs Cumartesi Survivor 71. bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ve erzak oyunu birlikte oynandı. İki önemli ödül için takımlar arasında nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. Oyun sırasında Gönüllüler takımından Yasin, Evrim’e karşı sesini yükseltince Acun Ilıcalı tarafından oyun dışına alındı. Günün sonunda Survivor 2020’de dokunulmazlığı ve erzak paketini kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Erzak oyunu ödülü neydi?

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 71. Bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlık oyunu öncesinde avantaj oyununda karşılaştı. İki takımdan dörder kişi parkura çıktı ve bayrak yarışı yaptı. Avantaj oyunu için Ünlüler takımından Aycan, Elif, Sercan ve Yunus Emre çıktı. Gönüllüler takımından Yasin, Barış, Evrim ve Nisa yarıştı. Kıyasıya mücadele sonrasında Survivor 2020’de avantaj oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

ERZAK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bugün oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takım hem dokunulmazlığı alacak hem de güzel bir ödül kazanacak. Bugün Survivor’da erzak paketinde zeytin, ekmek, pirinç, kuru fasülye, hurma, yağ, yeşil mercimek, nohut, turşu yer alıyordu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK VE ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, nefes kesen bir erzak - dokunulmazlık oyunu oynadı. Kazanan takım, haftalık erzak paketini kazanacak ve akşama eleme adayı çıkarmayacaktı. Uzun ve zorlu parkurda yarışan iki takımı da puzzle kısmı epey zorladı. Yasin'in Evrim'e bağırması sonrasında oyundan ihraç edildi. Oyuni iki takım arasında inanılmaz bir rekabete sahne oldu. Yarışmacılar, varlarını yoklarını dokunulmazlığı ve erzağı kazanmak için ortaya koydu. Skor 9-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim karşı karşıya geldi. Evrim, rakibinin puzzle'da vakit kaybetmesini atışlarda değerlendiremedi. Aycan, iki atışı tam yaparak skoru 10-8 yaptı. Böylece Ünlüler takımı, Survivor'da erzak ve dokunulmazlık oyununu kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

YASİN NEDEN OYUNDAN ATILDI?

Survivor 2020'nin 71. bölümde oynanan erzak ve dokunulmazlık oyunu sırasında Yasin, Acun Ilıcalı tarafından oyundan atıldı. Oyunda Ersin ile karşılaştığı maçı kaybeden Yasin çok sinirlendi. Ve bu sinirini Evrim'den çıkardı. Ona yüksek sesle bağırması sonrasında Acun Ilıcalı, olaya müdahale etti. Yasin'in daha önce bu tip davranıştan dolayı uyarıldığını söyleyen Acun Ilıcalı, tekrarladığı bu istenmeyen hareketi karşısında oyundan ihraç etti.

8 MAYIS 2020 SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüleri yine farklı engeller ile dolu parkurun sonunda bir puzzle ve 3 atış bekliyordu. Kural hataların ve itirazların yer aldığı ödül oyununda tansiyonun hem takım içinde hem de iki takım arasında epey yükseldi. Oyunda skor 9-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim parkura çıktı. İki yarışmacı arasındaki nefes kesen mücadeleden galip çıkan Evrim oldu. Böylece Gönüllüler takımı, 10-8 skorla Survivor'da ödül oyununu kazandı.