Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Ödül neydi? Dokunulmazlık Ünlülerin mi Gönüllülerin mi oldu?

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı belli oldu. Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, parkurda hem ödül için hem de dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. Konseyde eleme adayı çıkarmak istemeyen takımlar kıyasıya mücadele verdi. Peki, 2 Mayıs 2020 Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı, dokunulmazlık kimin oldu? Survivor 2020’de ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 02.05.2020 22:11
Değiştirme Tarihi: 02.05.2020 23:15

Survivor 2020’de haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan takım belli oldu. 2 Mayıs 2020 tarihli Survivor 64. yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, 1. dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Dokunulmazlık oyun sonrasında yapılacak ada konseyinde eleme adayı çıkarmak istemeyen iki takımın mücadelesi nefes kesti. Günün sonunda ise dokunulmazlığı ve günün ödülünü kazanan takım belli oldu. İşte Survivor’da bugün oynanan dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Avantaj oyununda takımlardan dört yarışmacı sahaya çıktı. Ünlülerden Yunus Emre, Ersin, Mert, Elif'e karşılık Gönüllülerden Ardahan, Cemal Can, Berkan, Evrim olarak takımlar avantaj oyununda mücadele etti. Bugünkü avantajı kazanan takım ise Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020'de haftanın ilk dokunulmazlık oyununda ayrıca kazanan takıma bir de ödül veriliyor. Bu hafta dokunulmazlığı kazanan takım; pizza yiyecek, orman evine gidecek, pop corn eşliğinde Netflix Aşk 101 dizisi izleyecek.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde iki takım dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Gönüllüler takımından Nisa'nın dokunulmazlık oyununda yer alamayacağı açıklandı. Her iki takım da dokunulmazlığı kazanıp akşama yapılacak ada konseyini rahat geçirmek isterken eleme adayı da çıkarmak istemiyordu. Sayıca azalan takımlar, oyunda sürekli şekilde parkura çıkmak zorunda kalıyor ve önceki oyunlara göre daha çok efor sarf etmek zorunda kalıyorlardı. Gönüllüler oyunun başında skorda üstünlüğü ele geçirse bile Ünlüler takımı geriden gelip yetişti ve skoru ilk olarak 5-5'e getirdi. Daha sonra üstünlüğü ele geçirdi ve skoru 9-6 yaptı. Sonraki iki oyunu alan Gönüllüler, skoru 9-8'e getirdiler. Son oyunda ise Ünlülerden Ersin ile Gönüllülerden Cemal Can parkura çıktı. Ersin atışlardaki başarısını bir kez daha gösterdi. Ve takımına dokunulmazlık oyununu kazandırdı. Ve Survivor'da ilk dokunulmazlığı 10-8 skorla kazanan takım ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’nin 1 Mayıs Cuma günü ekrana gelen 63. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler erzak oyunu mücadelesi verdi. Ada şartlarında çok önem taşıyan birçok meyve ve sebzeyi içeren erzak paketini kazanmak isteyen iki takımın yarışmacıları arasında kıyasıya bir oyun ekrana geldi. Günün sonunda Survivor’da erzak oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.