Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 10 Mayıs Pazar Survivor 2020 dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. 10 Mayıs Pazar günü Survivor 2020 72. bölümde Ünlüler Gönüllüler arasında bir dokunulmazlık mücadelesi daha yaşandı. Survivor’da dokunulmazlığı bu sefer kim kazandı? Ünlüler mi Gönüllüler mi? İşte Survivor 2020’da dokunulmazlığı kazanan takımı…

Yayınlanma Tarihi: 10.05.2020 22:46
Değiştirme Tarihi: 10.05.2020 23:15

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, haftanın 2. dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Dünkü oyunda dokunulmazlığı Ünlüler kazanmıştı. Konseyde durumu eşitlemek isteyen Gönüllüler, dokunulmazlığı kazanmak zorunda idi. Ünlüler ise konseyi bir kez daha rahat geçirmeyi amaçlıyordu. Kıran kırana mücadele sonunda dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. İşte Survivor dokunulmazlık oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de kritik dokunulmazlık oyunu öncesinde takımlar, avantaj oyunu oynadılar. Bayrak yarışına Ünlülerden Yunus Emre, Ersin, Aycan, Elif’e karşılık Gönüllülerde Yasin, Ardahan, Evrim, Nisa parkura çıktı. Son saniye atışla avantaj oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da 2. dokunulmazlık oyunu mücadelesi nefes kesti. Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazanmış, Gönüllüler takımı ise eleme adayı çıkarmak zorunda kalmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

10 Mayıs Pazar günü Survivor 72. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, bir kez daha dokunulmazlık oyunu mücadelesi verdi. Gönüllüler, bu sefer dokunulmazlığı kazanarak konseyi rahat geçirmek ve Ünlüleri de eleme potasına sokmak istiyorlardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu hırsla oyuna başlayan Gönüllüler takımı, dün ada konseyinde yaşadığı gerginlikleri unutmuş ve parkura hazır çıkmışlardı. Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler takımı, rakibine fazla sayı şansı tanımadı. Bir ara skoru 7-2'ye getirdiler. Ünlüler, aldıkları iki sayı ile ümitlendiler. Skor 7-4 olduktan sonra ise Gönüllüler yine atağa geçti. Son oyunda ise Yunus Emre ile Ardahan karşı karşıya geldi. Yunus Emre'nin puzzle'da takılması ile Ardahan avantajı duruma geçti. Ve bu sayıyı da alan Ardahan skoru 10-4 yaptı. Böylece Survivor'da ikinci dokunulmazlık oyununu yani dokunulmazlığı Gönüllüler kazandı.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Bu yüzden Gönüllüler takımı için ada konseyinde ilk olarak halk oylaması yapıldı. Survivor izleyicileri, yarışmadan elenmesini istemediği yarışmacılar için SMS atarak destek verdiler. Sonrasında ise Gönüllüler takımından ada oylamasına gidildi. Herkes, eleme adayı olmasını istediği arkadaşının ismini yazdı. Gönüllüler takımında eleme adayı olarak yazılan isimler; Ardahan, Berkan, Yasin ve Cemal Can oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Berkan, Survivor'da ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK VE ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, nefes kesen bir erzak - dokunulmazlık oyunu oynadı. Kazanan takım, haftalık erzak paketini kazanacak ve akşama eleme adayı çıkarmayacaktı. Uzun ve zorlu parkurda yarışan iki takımı da puzzle kısmı epey zorladı. Yasin'in Evrim'e bağırması sonrasında oyundan ihraç edildi. Oyuni iki takım arasında inanılmaz bir rekabete sahne oldu. Yarışmacılar, varlarını yoklarını dokunulmazlığı ve erzağı kazanmak için ortaya koydu. Skor 9-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim karşı karşıya geldi. Evrim, rakibinin puzzle'da vakit kaybetmesini atışlarda değerlendiremedi. Aycan, iki atışı tam yaparak skoru 10-8 yaptı. Böylece Ünlüler takımı, Survivor'da erzak ve dokunulmazlık oyununu kazandı.