Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 6 Haziran Survivor 2020 dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor 2020’de yeni dönemin ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler Gönüllüler olarak başlayan 14. sezonda kalan on yarışmacı, kırmızı ve mavi takım olarak ayrıldı. 6 Haziran Cumartesi günü ekrana gelen Survivor 99. bölümde Kırmızı takım ile Mavi takım yarışmacıları, dokunulmazlık mücadelesi verdi. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2020’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Dokunulmazlık oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 06.06.2020 22:57
Değiştirme Tarihi: 06.06.2020 23:55

Ekranların en çok izlenen Survivor 2020’de heyecan gittikçe artmaya devam ediyor. Survivor yarışmacılarının Kırmızı takım ve Mavi takım olarak ayrılması sonrasında ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı, heyecanın dorukta olduğu, tartışmaların güne damgasının vurduğu günün sonunda dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. İşte 6 Haziran Cumartesi Survivor 2020’de ilk dokunulmazlık oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’ın yeni bölümünde avantaj oyununa Kırmızı takımdan Berkan, Yunus Emre, Elif, ve Sercan, Mavi takımdan Yasin, Cemal Can, Ardahan ve Nisa parkura çıktı. Oyunda rakip takımdan yarışmacı seçme avantajını kazanmak isteyen takımlar, avantaj oyununda kıran kırana mücadele etti. Bayrak yarışında kazanan takım Mavi takım oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020’de dokunulmazlığı kazanacak takım aynı zamanda erzak paketini de kazanacak. Ödülde ise lezzet dolu bir pakette sucuk, lavaş, çeşitli tatlı tuzlu atıştırmalar bulunuyor.

SURVIVOR’DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni dönemin ilk dokunulmazlık oyunu, nefes kesen mücadeleye sahne oldu. Yeni dönemin yeni takımları olan Kırmızı takım ile Mavi takım, dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya bir rekabete girdiler. Dokunulmazlık oyununda parkur çeşitli zorlu engellerden oluşuyordu. Parkur sonunda yarışmacılar ilk önce iki çubuğa sıralı olarak sayıları dizmeleri ve sonrasında iki halkayı belirli mesafeden atarak geçirmeleri gerekiyordu.

Dokunulmazlık oyununda skor 8-7 olunca takımlardan en iyi üç yarışmacı çıkarması istendi. Kırmızı takımdan Sercan, Berkan ve Elif çıkarken Mavi takımdan Ardahan, Evrim ve Nisa çıktı. Seçme sırası mavi takımda olunca Ardahan Elif’i, Nisa Berkan’ı ve Evrim de Sercan’ı seçti. İlk mücadelede Berkan, Nisa’yı yenerek Kırmızı takımı 9-7 öne geçirdi. Sonraki karşılaşma ise Elif ile Ardahan eşleşmesi idi. Bu oyunu kazanan Ardahan, Mavi takımın dokunulmazlık umudunu sürdürdü. Skor 9-8 iken Sercan ile Evrim kritik bir mücadeleye çıktı. Sercan, Evrim'e atış şansı bile vermeden sayıyı aldı ve skoru 10-8 yaptı. Böylece  zorlu parkurda verilen kıran kırana mücadele sonrasında Survivor 2020’de dokunulmazlığı kazanan takım Kırmızı takım oldu.

SURVIVOR 2020’NİN İLK ÇEYREK FİNALİSTİ BELLİ OLDU!

Survivor 2020’nin son bölümünde sembol oyunu finali oynandı. Yarışmacıların, kazandıkları semboller birer can olarak kabul edildi. Ve üzerine de üç can verildiği oyunda yarışmacılar bireysel olarak mücadele etti. Rakiplerini teker teker yenerek mutlu sona ulaşan yarışmacı Survivor Elif oldu. Böylece Elif, Survivor 2020’nin ilk çeyrek finalisti oldu. Bu ise Elif’e iki hafta dokunulmazlık kazandırdı.