Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 30 Mayıs Cumartesi Survivor 2020 dokunulmazlığı kazanan takım

Heyecanın dorukta olduğu Survivor’da dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Geçen hafta eleme olmayan Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlık mücadelesi verdi. Dört dokunulmazlık oyunu sonrasında dört eleme adayı çıkacak ve bu adaylar oylanacak. İlk iki dokunulmazlığı kaybeden Ünlülerden Aycan ve Yunus Emre eleme adayı olarak çıkmıştı. Peki, Survivor’da 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2020’de dokunulmazlık kimin oldu? Dokunulmazlık oyunu ödülü neydi?

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2020 22:55
Değiştirme Tarihi: 30.05.2020 23:37

Ekranların en çok izlenen programı Survivor 2020’de bu akşam gözler dokunulmazlık oyunundaydı. Bayram haftasında eleme yapılmamış, iki dokunulmazlık oyununda iki eleme adayı çıkarılmıştı. Yunus Emre ve Aycan’ın yanına bu akşam ve yarın birer eleme adayı daha dokunulmazlık oyunu sonrasında eklenecek. Bu adaylardan birisi de Survivor’a veda edecek. Survivor 2020'de dokunulmazlığı kazanan takımın yarışmacıları çok özel bir ödülün de sahibi oldu. 30 Mayıs 2020 tarihli Survivor 92. bölüm dokunulmazlık oyunu detayları haberimizde.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da oynanan avantaj oyunu, oyunlar kadar önemli olduğu için ayrı bir heyecan içinde geçiyor. Avantaj oyununda takımlar dörder kişi bayrak yarışına çıktı. Ünlüler Sercan, Yunus Emre, Elif, Aycan olarak, Gönüllüler Yasin, Cemal Can, Evrim, Nisa şeklinde avantaj oyunu oynadı. Zorlu mücadelede kazanan takım Ünlüler oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020’de bugün dokunulmazlığı kazanan takımı güzel bir sürpriz bekliyor. Acun Ilıcalı, oyunu kazanan takımın yarışmacılarına Mobiliyum AVM tarafından onar bin liralık hediyelik çeki verileceğini açıkladı.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de bugünkü bölümde iki takım çok konsantre olarak dokunulmazlık oyununa çıktı. Önceki iki dokunulmazlık oyununu kaybettiği için Ünlüler takımının çok zor bir durumda idi ve mutlaka kazanması gerekiyordu. Survivor’da dengenin ön planda olduğu dokunulmazlık oyunu finalinde bir düzenek üzerinde yer alan küpler düşürülmeden çekilmesi sonrasında dizilip atışlar ile devrilmesi gerekiyordu. Yarışmacılar, engellerden düşmenden atışlara gelmeye ve sonrasında zorlu atışları yapmak için büyük efor sarf etti. Skor 9-7 olunca iki takımdan en iyi iki yarışmacı çıkarmaları istendi. Ünlülerden Sercan ile Elif, Gönüllülerden Ardahan ve Nisa çıktı. İlk olarak Ardahan ile Sercan eşleşmesi parkura çıktı. Nefes kesen karşılaşmayı son anda Ardahan kazandı ve skor 10-7 oldu. Böylece Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım Gönüllüler oldu.

İLK İKİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020’de geçen hafta bayram olması nedeniyle eleme yapılmadı. Bu yüzden geçen hafta sadece dokunulmazlık oyunları oynandı ve eleme adayları çıkarıldı. İki dokunulmazlık oyununu kaybeden takım Ünlüler oldu. Ada konseyinde Ünlülerden çıkan eleme adayları ise Yunus Emre ve Elif oldu.

TAKIMLARDAN BİRİNDE 3 YARIŞMACI KALIRSA NE OLACAK?

Survivor 2020’de Ünlüler takımı 4, Gönüllüler takımı ise 7 yarışmacı kalmıştı. Bu hafta yapılacak elemede Ünlüler takımından bir kişi daha giderse üç yarışmacıya düşecekler. Bu durumda Ünlüler ve Gönüllüler takımı olmayacak. Her hafta seçilecek iki kaptan ile iki takım oluşturulacak. Bu şekilde çeyrek finale kadar takımlar böyle mücadele edecek.