Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 23 Mayıs Survivor 2020’de 2. dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Bayram haftası öncesinde dokunulmazlığı kazanmak isteyen Ünlüler ile Gönüllüler arasında kıyasıya mücadele yaşandı. İki takım arasında gerginliğin çok yükseldiği, Yunus Emre ile sırasıyla Berkan, Ardahan’ın kavga eşiğine geldiği Survivor 85. bölümde dokunulmazlığı kazanan takım, konseyde eleme adayı çıkarmaktan kurtuldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 23 Mayıs Survivor 2020’de dokunulmazlığı ve ödülü kazanan takım ve oyundan detaylar….

Yayınlanma Tarihi: 23.05.2020 22:28
Değiştirme Tarihi: 23.05.2020 23:20

Survivor 2020 yeni bölümde 2. Dokunulmazlık oyunu ile birlikte ödül heyecanı yaşandı. Survivor 85. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, rahat bir konsey geçirmek için dokunulmazlığı kazanmak istiyordu. Dünkü konseyde ilk eleme adayı olan Yunus Emre ile Gönüllüler takımı arasında sürekli tartışma yaşandı. Sert sözlerin söylendiği, tansiyonun epey yükseldiği oyunda kazanan takım günün sonunda belli oldu. 23 Mayıs 2020 tarihli Survivor yeni bölümde oynanan dokunulmazlık oyunu detayları haberimizde.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da iki takım, ilk olarak avantaj oyunu için karşı karşıya geldi. Survivor 2020’de ilk defa oynayacakları parkurda Ünlüler ve Gönüllüler, avantajı elde etmek için yoğun güç harcadılar. Ünlülerden Sercan, Yunus Emre, Elif, Aycan’a karşılık Gönüllülerden Nisa, Evrim, Berkan, Ardahan parkura çıktı. Bayrak yarışında galip gelen ve avantaj oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kazanan takım harika bir ödül de kazandı. Oyundan önce Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyunu ödülünü açıkladı. Dokunulmazlık ödül oyunu domestos ve cif hijyen paketi olarak açıklandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de çok heyecanlı bir dokunulmazlık oyunu geride kaldı. Dünkü oyunu kazanan Gönüllüler, bu dokunulmazlığı kazanarak rakibini zora sokmak istiyordu. Dört kişi kalan Ünlüler ise sayılarını korumak amacıyla parkurda kıyasıya bir mücadele verdi. Sayıların azalması ile birlikte dokunulmazlık daha bir önemli olmaya başladı.

Survivor’da bugün 2. dokunulmazlık oyunu, yarışmacıların daha önce oynamadığı bir parkurda yapıldı. Ünlüler takımından Yunus Emre, Gönüllüler takımından sırasıyla Barış, Berkan ve Ardahan’la ciddi tartışmalar yaşandı. Sercan ile Yasin arasında ise dünden devam eden tartışma ekranlara yansıdı. İlk defa oynadıkları ve su ağırlıklı parkurda yarışmacılar inanılmaz bir mücadele sergiledi. Gönüllüler  9-6 önde iken Nisa ile Elif karşı karşıya geldi. Oyunu kazanan Nisa, son atışla takımına dokunulmazlığı getirdi. Ünlüler takımı ise bu akşam bir eleme adayı daha çıkarmak zorunda kaldı.

SERCAN İLE YASİN YİNE TARTIŞTI, YUNUS EMRE YİNE ORTALIĞI KARIŞTIRDI!

Survivor'da bugün gergin bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Sercan ile Yasin arasında tartışma aynı şekilde devam etti. Survivor'da son bölümde Sercan, Yasin'i kızdırmak için kazandığı oyun sonrasında sevinirken onu taklit etmişti. Bugün de aynı şekilde "Bum" diyerek sevinen Sercan, Yasin'i yine sinirlendirmeyi başardı. Çok sinirlenen ve Sercan'ın üzerine yürüyen Yasin'i arkadaşları zor sakinleştirdi.

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler takımından Yunus Emre, oyun sırasında önce Barış ile tartıştı. Sonrasında Berkan ile birbirlerinin üzerine yürüdüler. Daha sonra ise başka bir oyun sonrasında Ardahan'la ciddi bir şekilde tartıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.