Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 22 Mayıs Cuma Survivor 2020 dokunulmazlığı alan takım

Survivor’da bugün oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Yarışmacı sayısının azaldığı, heyecanın iyice arttığı Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında çekişme devam ediyor. 22 Mayıs 2020 tarihli Survivor 84. bölümde iki takım da dokunulmazlığı almak için canla başla mücadele etti. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2020’de bugün dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 22.05.2020 22:21
Değiştirme Tarihi: 22.05.2020 23:08

TV8 ekranlarının soluksuz izlenen yarışması Survivor 2020’de bugün yine nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Mert’in elenmesi sonrasında 4 kişi kalan Ünlüler ile yedi kişilik Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmaya uğraştılar. Survivor 84. bölümde bu kıyasıya mücadele sonrasında dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. İşte 22 Mayıs Cuma Survivor 2020 dokunulmazlık oyunu detayları…

AVANTAJI KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlık oyunu öncesinde avantaj oyunu için karşılaştı. Dokunulmazlık oyununda seçim yapma şansına kazanmak isteyen iki takım arasında kıran kırana mücadele yaşandı. Ünlülerden zorunlu olarak Yunus Emre, Sercan, Elif, Aycan çıkarken Gönüllülerden Barış, Berkan, Evrim, Nisa çıktı. Kazanan takım ise Ünlüler oldu.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2020’de iki takım, dokunulmazlık ile birlikte ödülü kazanmak için de mücadele etti. Survivor 84. Bölümde oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan takım; kızarmış bütün piliç ve Coca Cola aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyunu, Survivor’da finale doğru gittikçe önemi daha da arttı. Üç ayı aşkın süredir adada olan yarışmacılar, Survivor’dan elenmemek için dokunulmazlık oyununda üstün performans sergilediler. Oyunda yarışmacıların bu hırsları ara sıra tartışmalara ve gerginliğe neden oldu. Yunus Emre, Sercan, Aycan ve Elif'ten oluşan Ünlüler takımı, Gönüllüler takımına karşı pek varlık gösteremedi. Bu şekilde farkı açan Gönüllüler skoru 9-3 yaptı. Fakat Ünlüler, sonraki iki oyunu alarak skoru 9-5 yapıp ümitlendiler. Bu skorda Ünlülerden Yunus Emre, Gönüllülerden Berkan karşılaştı. Oyunu kazanan Berkan olunca skor 10-5 oldu. Böylece Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

YASİN İLE SERCAN BİRBİRİNE GİRDİ!

Survivor 2020'de dokunulmazlık oyununda Gönüllüler 9-3 iken Yasin ile Sercan parkura çıktı. İki yarışmacı arasındaki ilk eşleşmede kazanan Yasin olmuştu. Fakat bu sefer oyunu kazanan Sercan oldu. Survivor Sercan, oyunu kazandıktan sonra Yasin'in sevinme şeklini taklit etti. Devamında ise ikisi arasında sözlü atışma başladı. Yasin'in "Dün seni yendim, bugün de yendim" sözlerine karşılık Sercan ise "Bundan sonra her oyunda seni alacağım ve seni hep yeneceğim" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA BU HAFTA ELEME YOK

Survivor 2020’de bayram haftası nedeniyle bu hafta eleme olmayacak. Bu süreçte Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor’da 4 dokunulmazlık oyunu oynayacak. Bu oynanan dokunulmazlık oyunları sonrasında birer eleme adayı çıkacak. Bir sonraki hafta yapılacak eleme konseyinde dört aday arasında oylama yapılacak ve yarışmaya veda eden isim bu şekilde belirlenecek.