Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 16 Mayıs Cumartesi Survivor 2020 dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Rekabetin iyice arttığı Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. 16 Mayıs 2020 tarihli Survivor 78. bölümde her iki takım da eleme adayı çıkarmamak için dokunulmazlık oyununda inanılmaz bir mücadele sergiledi. Günün sonunda ise Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2020’de dokunulmazlık oyununu Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 16.05.2020 22:43
Değiştirme Tarihi: 16.05.2020 23:14

Survivor 2020’de Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışmacıları, bugün dokunulmazlığı kazanmak için ter döktü. Sayıların iyice azaldığı ve çeyrek finale kalmak isteyen yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanmak için zorlu bir mücadele içine girdiler. Ünlüler takımı, dört kişi kalma riskinden dolayı iki dokunulmazlığı da alma parolası ile parkura çıktı. Gönüllüler ise mevcut kadrodan kayıp yaşamamak, eleme konseyini rahat geçirmenin peşinde idi. İki takımın Survivor dokunulmazlık oyununda mücadelesi izleyenlerin nefesini kesti. Soluksuz izlenen dokunulmazlık oyunu sonrasında kazanan takım, dokunulmazlığı kazandı ve bugün için rahat bir soluk aldı. İşte 16 Mayıs 2020 tarihli Survivor 78. Bölümde yaşananlar, dokunulmazlık oyunu detayları…

DOKUNULMAZLIK OYUNU AVANTAJINI KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler arasında dokunulmazlık oyunu öncesinde avantaj oyunu heyecanı yaşandı. 1. Dokunulmazlık oyununda seçim için avantajını kazanmak isteyen takımlar, dörder yarışmacı seçti. Bu yarışmacılar arasında bayrak yarışı oynandı. Ünlülerden Yunus Emre, Aycan, Evrim, Mert’e karşılık Gönüllülerden Cemal Can, Nisa, Ardahan, Evrim oyuna çıktı. Kıyasıya mücadele sonunda avantaj oyununu kazanan Gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyununda yarışmacı seçme hakkını kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Heyecanın dorukta olduğu Survivor 1. Dokunulmazlık oyununda kazanan takım sadece dokunulmazlığı değil güzel bir ödül de kazandı. Bugün oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takıma verilecek ödül; köfte, pilav, Coca Cola ile birlikte Sleepy doğal organik temizlik havlusu idi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de dokunulmazlık oyunu müthiş bir rekabete sahne oldu. Takımların ikisi de beceri isteyen oyunda yoğun güç harcadılar. 16 Mayıs Cumartesi Survivor 78. Bölümdeki dokunulmazlık oyununa Yasin ile Mert arasındaki sakatlık tartışması damga vurdu. Survivor Yasin’in belindeki rahatsızlıktan dolayı oyundan çekilmek istemesi sonrasında Mert, daha önce kendine söylenen sözleri hatırlattı.

Survivor 1. dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, yanlarında bir merdiven taşıması ve kendi ile birlikte bütün engellerden geçirmesi gerekiyordu. Bu engellerden merdiveni geçirme sırasında yarışmacılar epey zorlandı. Oyunun finalinde ise atışı yapacağı yere çıkmak için üç halat merdiveni yerine takması gerekiyordu. Oyunda Gönüllülerin performansı çok farklıydı. Rakibine fark atan Gönüllüler takımı, Survivor'da dokunulmazlık oyununu 10'a 4 gibi farklı bir skorla yenerek kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.