Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 10 Temmuz Cuma Survivor 2020 132. bölüm birincisi kim oldu?

Survivor 2020’de nefesler tutuldu! Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor’da şampiyonun belli olmasına çok az bir süre kaldı. Dünyada bir ilk olacak olan canlı yayında dokunulmazlık oyunu ile günün birincisi belli oldu. Acun Ilıcalı tarafından açıklanan Survivor 2020 final hafta programına göre 10 Mart Cuma günü canlı yayında ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Geriye kalan dört yarışmacı, günün birincisi olmak ve dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Müthiş mücadele sonunda Survivor 132. Bölümün birincisi belli oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 10 Mart Survivor 2020 1. Dokunulmazlık oyunu detayları haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 10.07.2020 23:52
Değiştirme Tarihi: 11.07.2020 00:29

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2020’de Büyük Final heyecanı başladı. Elif’in elenmesi ile final dörtlüsü belli oldu. Survivor 2020’de Cuma ve Cumartesi günü ekrana gelecek bölümlerde dünyada bir ilk gerçekleşecek. Bugün, 10 Temmuz Cuma günü, Survivor 2020 132. Bölümde son dörtlü arasında ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor 2020 final dörtlüsü arasında oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan, günün birincisi nefes kesen mücadele sonrasında belli oldu. Peki, Survivor 2020’de ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 132. Bölümde günün birincisi kim oldu? İşte Survivor 2020 yeni bölümde yaşananlar…

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan Survivor 2020’de şampiyonun belli olmasına az bir süre kaldı. Çarşamba ve Perşembe günü oynanan dokunulmazlık oyunları sonrasında eleme adayları Elif ile Cemal Can olmuştu. Bu yarışmacılardan, Survivor Elif, rakibine göre daha az SMS oyu aldığı için yarışmaya veda etti. Böylece Survivor 2020’de final dörtlüsü belli oldu. Bu isimler; Cemal Can, Barış, Berkan, Yasin idi. Bu isimler, 10 Temmuz Cuma günü Survivor 132. Bölümde canlı yayında bir dokunulmazlık oyunu oynadılar. Kıyasıya mücadele sonunda günün birincisi belli oldu.

10 TEMMUZ CUMA SURVIVOR 2020’DE GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Survivor 2020’de final dörtlüsü bir ilki gerçekleştirdiler. Dünyada bir ilk olarak canlı yayında dokunulmazlık oyunu oynandı. “Survivor’da Şampiyon kim olacak?” merakla beklenirken son dörtlü arasında oynanan ilk dokunulmazlık oyununda günün birincisi Berkan oldu.

Survivor 2020’de yarın da yine canlı yayında dokunulmazlık oyunu oynanacak. Ve günün birincisi çıkacak. Bu iki birinci arasında oynanacak oyun ile dokunulmazlığı kazanan isim belli olacak. Diğer üçlü için ada konseyinde oylama yapılacak. En az oy alan yarışmacı Survivor 2020’ye veda edecek.

SURVIVOR’DA BİR İLK! DOKUNULMAZLIĞI KİM, NASIL KAZANACAK?

Survivor 2020’de bugün ve yarın, dünyada bir ilk gerçekleşecek. Survivor’da son dört yarışmacı, 10 Temmuz Cuma, 11 Temmuz Cumartesi günü canlı yayında dokunulmazlık oyunu oynayacak. Cuma günü bu dörtlü arasında eşleşme yapılacak. Günün sonunda bir birinci çıkacak. İkinci gün de aynı şekilde bir birinci çıkacak. İki günün birincileri arasında 11 Temmuz Cumartesi günü final dokunulmazlık oyunu oynanacak.  Kazanan dokunulmazlığı alacak. Kalan üç yarışmacı arasında ise ada konseyinde oylama yapılacak. Böylece Survivor 2020’de son üçlü belli olacak.