Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 2. eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 2020 85. Bölüm özeti

Survivor 2020’de bugün Ünlüler ile Gönüllüler, bir kez daha dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Bayram haftası nedeniyle dokunulmazlık oyunu ve konseyler bir gün öncesine alınmıştı. 23 Mayıs 2020 tarihli Survivor 85. Bölümde ilk olarak dokunulmazlık mücadelesi verildi. Sonrasında ada konseyinde 2. Eleme adayı belirlendi. Konseyde Anlat Bakalım oyununda kim hangi ünlü ile eşleşti yarışmacılara açıklandı. Peki, Survivor’da 2. dokunulmazlığı kim kazandı? İkinci eleme adayı kim oldu? İşte Survivor 85. Bölümde yaşananlar…

Yayınlanma Tarihi: 24.05.2020 01:53
Değiştirme Tarihi: 24.05.2020 01:53

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen ve televizyonların rakipsiz yarışması Survivor’da 85. Bölüm ekrana geldi. Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, haftanın 2. Dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele verdi. Dokunulmazlığı kazanan takım, aynı zamanda güzel bir ödül de kazanmış oldu. Devamında ise bir ada konseyi daha toplandı. Konseyde Anlat Bakalım Bayram Özel oyunundan yarışmacıların eşleştiği ünlülerin kim oldukları onlara söylendi. Ve son olarak haftanın ikinci eleme adayı için bir kez daha ada oylaması yapıldı. 23 Mayıs Pazar Survivor 2020 son bölüm detayları haberimizde.

SURVIVOR’DA GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da her hafta oynanan görev oyununu kazanan takım, ikinci dokunulmazlık oyunu öncesinde açıklandı. Ünlüler ile Gönüllüler, bu hafta görev oyununda hamak yapımında yarıştılar. Oylama sonucunda Survivor 2020 görev oyununu kazanan takım, Gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu sefer tiramisu kazandılar. Gelecek hafta ise Ünlüler ile Gönüllüler, birer şapka yapacaklar. Kazanan takımın ödülü ise dondurmalı irmik helvası olacak.

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazanmak için yepyeni bir parkura çıktılar. İlk defa oynadıkları parkurda yarışmacılar, kaydırak ve havuzun ağırlıklı olduğu oyunda çok zorlandılar. Yarışmacıların sayılarının az olması nedeniyle ardı ardına oyuna çıkan Ünlüler ile Gönüllüler takımı, nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi verdi. Sonunda ise galip gelen takım 10’a 6 skorla Gönüllüler oldu.

DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN TAKIMIN ÖZEL ÖDÜLÜ

Gönüllüler takımı, dokunulmazlık oyunu ile birlikte özel bir ödül kazandılar. Gönüllüler takımı yarışmacılarının evleri, hijyen paketi ile birlikte baştan aşağıya temizlendi. Sonrasında ise düzenlenmiş, temizlenmiş evlerinin ve odalarının görüntüleri yarışmacılara izletildi. Gönüllüler takımı, binlerce kilometre uzakta oldukları ve hasretini çektikleri evlerini ve odalarını görünce duygulandılar. Gönüllüler takımını daha sonrasında güzel bir akşam yemeği bekliyordu. Nefis bir menüden oluşan akşam yemeğini keyfinin Gönüllüler takımı doyasıya çıkardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

ANLAT BAKALIM BAYRAM ÖZEL OYUNUNDA EŞLEŞMELER AÇIKLANDI!

Survivor 2020’de bayramın ilk günü ekrana gelecek Anlat Bakalım oyununda yarışmacıların her biri bir ünlü ile eşleştirildi. Dünkü ilk ada konseyinde yarışmacılara, bu oyunda bireysel mücadele edeceklerini ve partnerlerinin ünlü oldukları söylenmiş fakat isimleri verilmemişti. 23 Mayıs Cumartesi akşamı ekrana gelen Survivor 85. Bölümdeki ada konseyinde yarışmacıları, Anlat Bakalım oyunundaki eşleştiği partnerlerin kimler olduklarını açıkladı. Anlat Bakalım Bayram Özel oyunu, bayramın ilk günü yayınlanacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu yine Gönüllüler kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı, ada konseyinde bir eleme adayı daha belirlemek zorunda kaldı. Dün ilk eleme adayı olan Yunus Emre, oylama dışında kaldı. Ünlüler takımı, Yunus Emre dışındaki üç yarışmacı arasından potaya gidecek ismi yazdılar. Açılan oylarda adı en çok yazılan isim Elif oldu. Elif’in adı üç kere yazılırken Aycan’ın bir kere yazılmıştı.

Survivor 2020’de haftaya yine iki dokunulmazlık oyunu oynanacak. Yunus Emre ve Elif’in yanına iki eleme adayı daha çıkacak. Bu dört isim için yapılacak oylama sonucunda Survivor’dan elenen isim ortaya çıkacak.

Haber ile ilgili metin girin!.