Survivor’da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? İşte Survivor 2020 Bayram Özel Anlat Bakalım oyunu birincisi

Survivor 2020’de bugün özel bir Anlat Bakalım oyunu oynandı. Ramazan Bayramı’na özel olarak hazırlanan Anlat Bakalım oyununda yarışmacıları ile ünlü isimler bir araya geldi. Survivor’ın 11 yarışmacısı ile eşleşen ünlülerin Anlat Bakalım oyununda kelimeleri tahmin etmeye çalışırken eğlenceleri anları ekrana yansıdı. Peki, Survivor’da Bayram özel Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? Survivor 2020 Anlat Bakalım oyununu hangi yarışmacı – ünlü eşleşmesi kazandı? Ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 25.05.2020 00:24
Değiştirme Tarihi: 25.05.2020 01:48

TV8 ekranlarından ilgiyle takip Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, bu sefer özel bir Anlat Bakalım oyununda bir araya geldi. Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacıları ile 11 ünlü ismi bayram özel Anlat Bakalım oyununda buluşturdu. Yarışmacıların birer ünlü ile eşleştiği ve bireysel olarak mücadele ettikleri Anlat Bakalım oyununu kazanan kim oldu merak ediliyordu. İşte 24 Mayıs 2020 Survivor 86. Bölüm Anlat Bakalım oyunu detayları…

ANLAT BAKALIM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020 bayram özel bölümünde çok eğlenceli ve farklı bir Anlat Bakalım oyunu oynandı. Yarışmacılar ile ünlü isimlerin eşleştiği Survivor Anlat Bakalım bayram özel oyununda ödül oyun öncesinde Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor Anlat Bakalım oyununda en çok kelimeyi doğru tahmin eden üç yarışmacı, birer kavanoz Çokokrem kazandı. Ayrıca Survivor 2020 yarışmacıların hepsi yarın Ülker Çokokrem ile güzel bir kahvaltı yapacaklar.

ANLAT BAKALIM BAYRAM ÖZEL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ramazan Bayramının ilk gününde Survivor 86. bölümde özel bir Anlat Bakalım oyunu oynandı. Survivor 2020'nin 11 yarışmacısı ile 11 ünlü isim eşleşti. Bireysel olarak oynadıkları Anlat Bakalım oyununda en çok kelime tahmini yapmaya çalıştılar. Kahkahaların havada uçuştuğu, izleyenlere çok eğlenceli vakit geçirdiği Survivor Anlat Bakalım oyununda eşleşmelerden dikkat çeken performanslar ekrana geldi. Oyunun sonunda en çok kelimeyi doğru tahmin edenler, 13 kelime ile Cemal Can - Ezgi Mola oldu. Onları 12'şer kelime ile takip edenler ise Yasin - Hadise ve Evrim - Yılmaz Morgül oldu.

ANLAT BAKALIM’DA HANGİ YARIŞMACI HANGİ ÜNLÜ İLE EŞLEŞTİ?

Sercan - Burak Yılmaz: 7

Aycan - Emre Belözoğlu: 7

Berkan - Gupse Özay: 9

Yunus Emre - Bülent Serttaş: 10

Yasin - Hadise: 12

Elif - Murat Dalkılıç: 10

Evrim - Yılmaz Morgül: 12

Cemal Can - Ezgi Mola: 13

Nisa - Enis Arıkan: 9

Ardahan - Sarp Apak: 10

Barış - Cedi Osman: 10