Survivor’da 3. Eleme adayı kim oldu? 6 Temmuz Survivor 2020’de haftanın eleme adayları kimler?

Survivor’da 3. Eleme adayı belli oldu. Böylece bu haftanın eleme adayları belirlenmiş oldu. 6 Temmuz 2020 tarihli Survivor 128. bölümde 3. Dokunulmazlık Oyunu oynandı. Survivor 2020’de yarışmacılar, büyük finale kalabilmek için kıyasıya mücadele vermeye devam ediyor. Şampiyon olabilmek için rakiplerini oyun dışı bırakmak isteyen Survivor 2020 yarışmacıları, dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme adayını stratejilerine göre belirliyorlar. Peki, Survivor’da 3. Dokunulmazlığı kim kazandı? Dokunulmazlığı kazanan 3. Eleme adayı olarak kimi söyledi? Survivor 2020’de 3. Eleme adayı kim oldu? Haftanın eleme adayları kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 07.07.2020 00:35
Değiştirme Tarihi: 07.07.2020 00:35
Survivor’da 3. Eleme adayı kim oldu? 6 Temmuz Survivor 2020’de haftanın eleme adayları kimler?

Ekranların hız kesmeyen yarışması Survivor 2020'de nefes kesen bir bölüm geride kaldı. Altı yarışmacı, eleme potasına akıllarındaki ismi göndermek için dokunulmazlık mücadelesi verdiler. 6 Temmuz Pazartesi günü ekrana gelen Survivor 128. yeni bölümde müthiş bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Finale kalan isimler ise Ünlüler takımının son iki yarışmacısı, Sercan ile Elif oldu. Bu ikili arasında geçen kıran kıran rekabet sonunda 3. dokunulmazlığın sahibi belli oldu. Dokunulmazlığı kazanan isim, Survivor 2020'de haftanın 3. eleme adayı olan ismi açıkladı. İşte Survivor 2020'de dokunulmazlık oyunu, ada konseyi detayları ve haftanın eleme adayları...

SURVIVOR’DA 3. DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de haftanın son dokunulmazlık oyunu heyecan içinde geçti. Yarışmacıların her biri ellerinden gelen en iyisini parkura yansıtarak dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Altı yarışmacı arasında günün sonunda rakiplerini geçerek dokunulmazlığa ulaşan Sercan oldu. Böylece Sercan, altıncı dokunulmazlığını kazanmış oldu.

SURVIVOR’DA 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Ekranların heyecan dolu yarışması Survivor 2020’de merakla beklenen Büyük finale az bir zaman kaldı. Survivor’da bu hafta altı yarışmacı bireysel dokunulmazlık oyunlarında mücadele verdi. Bugün ise son dokunulmazlık için karşılaştılar. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan Sercan ada konseyinde aklındaki ismi söyledi. Onun söylediği Yasin, Survivor 2020’de haftanın üçüncü eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor’da bir hafta daha geride kaldı. Üç dokunulmazlık oyunu mücadelesi sonrasında üç eleme adayı ortaya çıktı. Cumartesi günü oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, 1. Eleme adayı olarak Berkan’ı söyledi. İkinci dokunulmazlık oyununu kazanan isim ise Cemal Can oldu ve 2. Eleme adayı olarak Sercan’ı eleme potasına gönderdi. Son dokunulmazlık oyununu kazanan ise Sercan oldu. Ve onun söylediği isim ise Yasin oldu. Böylece Survivor 2020’de bu haftanın eleme adayları Berkan, Sercan ve Yasin oldu.

7 Temmuz Salı günü Survivor 2020’de eleme konseyi toplanacak. Survivor’da çeyrek finalin başında yarışmacılar için Büyük SMS oylaması yapılmıştı. Bu oylamaya göre bu üç eleme adayı arasında en az oy alan yarışmacı, Survivor’a veda edecek.