Survivor’da 3. eleme adayı kim oldu? 30 Mayıs Cumartesi Survivor 2020’de dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor’da üçüncü eleme adayı belli oldu. Survivor 2020 92. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlık için mücadele etti. İki takım da ada konseyinde eleme adayı çıkarmamak için parkura çıktı ve var güçleri ile dokunulmazlık oyununu kazanmaya çalıştılar. Survivor’da dokunulmazlığı kaybeden takım ise haftanın 3. Eleme adayını çıkarmak için kendi aralarında oylama yapmak zorunda kaldı. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2020’de 3. eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2020 23:41
Değiştirme Tarihi: 31.05.2020 01:00

Ünlüler Gönüllüler formatı ile yeni sezonda izlenme rekorları kıran Survivor 2020’de kritik bir dokunulmazlık oyunu oynandı ve sonrasında bir eleme adayı belirlendi. 30 Mayıs 2020 tarihli Survivor 92. bölümde ilk olarak dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. İlk iki dokunulmazlığı kaybeden ve iki eleme adayı belirleyen Ünlüler, daha fazla yarışmacı kaybetmek istemiyordu. Gönüllüler de ise eleme adayı çıkarmamak hedefi vardı. Kıyasıya geçen mücadelede sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım, oylama yaparak haftanın üçüncü eleme adayını belirledi. İşte Survivor’da bugün yaşananlar…

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Heyecanın her geçen arttığı, ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020’de dokunulmazlık mücadelesi nefes kesti. Her iki takım da dokunulmazlığı kazanmak için tüm güçlerini parkura yansıttı. Oyunun önemi nedeniyle gerginliğin yüksek olduğu dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

ACUN ILICALI, KADIN - ERKEK EŞLEMELERİNİN TARİHİNİ AÇIKLADI!

Survivor 2020 yeni bölümde ada konseyinde Acun Ilıcalı'dan önemli bir açıklama geldi. Survivor Nisa'nın erkek yarışmacılarla parkura çıkmak istediğini ve bu yüzden çeyrek finale kalmak istediğini söylemesi üzerine Acun Ilıcalı, çeyrek finalden önce olacağını söyledi. Sonrasında ise Acun Ilıcalı, kadın ve erkek yarışmacıların karışık olarak yarışacağı zamanın bu hafta yapılacak eleme sonrasında yani 2 Haziran Salı günkü konsey sonrasındaki bölümlerde olacağını açıkladı.

SURVIVOR FİNALİNE GİDECEK SEYİRCİ KİM OLACAK?

Survivor yeni bölümde Acun Ilıcalı, ada konseyinde herkesi merak içinde bırakan bir projesinden bahsetti. Survivor 2020 yarışmasına dair projeden bahsederken "Dünyada bir ilk olacak" diyen Acun Ilıcalı, olayı tam olarak anlatamayacağını söyledi. Yarışmacıların ısrarı karşısında ise Acun Ilıcalı, "Seyircilerimize bir şans vermek istiyorum. Benim Instagram hesabımdaki son postumun altına tahminleri yazan seyirciler arasında doğru tahmin eden ve ilk gördüğüm kişiyi Survivor finaline getireceğim" dedi.

SURVIVOR 2020’DE 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor'da bugün dokunulmazlığı Ünlüler kaybedince bir eleme adayı daha çıkarmak zorunda kaldılar. Daha önce Yunus Emre ve Elif'i eleme adayı gösteren Ünlüler takımı, bu sefer Sercan ile Aycan arasında bir oylama yaptı. Yapılan oylama sonucunda Ünlüler takımından çıkan 3. eleme adayı Aycan oldu.

İLK İKİ ELEME ADAYI KİM OLMUŞTU?

Survivor 2020’de geçen hafta bayram nedeniyle eleme yapılmamıştı. Dokunulmazlık oyunları, normal günlerine göre birer gün önce oynanmıştı. Oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kazanan Gönüllüler oldu. Ünlüler takımının yaptığı oylama sonucunda ilk Yunus Emre eleme adayı oldu, sonrasında ise Elif, 2. eleme adayı olarak belirlendi.