Survivor’da 3. eleme adayı kim oldu? 29 Haziran Survivor 2020'de haftanın eleme adayları kimler oldu?

Survivor 2020’de haftanın üçüncü eleme adayı belli oldu. Finale az bir zamanın kaldığı Survivor’da yarışmacılar arasındaki rekabet iyice kızışıyor. Yarışmacılar, ilk olarak son dörtlüye kalmayı amaçlıyor ve parkurda kıyasıya mücadele veriyor.29 Haziran 2020 tarihli Survivor 122. bölümde haftanın üçüncü bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Rakiplerini geçen ve dokunulmazlığı kazanan isim haftanın son eleme adayını açıkladı. Böylece Survivor 2020’de haftanın eleme adayları belli oldu. Peki, Survivor’da 3. eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 30.06.2020 00:20
Değiştirme Tarihi: 30.06.2020 00:20
Survivor’da 3. eleme adayı kim oldu? 29 Haziran Survivor 2020'de haftanın eleme adayları kimler oldu?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2020’de büyük finale az bir zaman kaldı. Heyecanın ve rekabetin arttığı Survivor’da bu akşam 3. eleme adayı belli oldu. Eleme adayını belirleyecek kişi, gündüz kısmında oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu ile belirlendi. Yedi yarışmacı arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Mücadelenin nefes kestiği oyunda günün şampiyonu olan isim Survivor 2020’de 3. dokunulmazlık oyununu kazandı. Sonrasında ise ada konseyinde Survivor 3. eleme adayının ismini söyledi. İşte 29 Haziran 2020 Survivor 122. bölüm haftanın eleme adayları…

SURVIVOR’DA 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Heyecanın dorukta olduğu Survivor 2020'de yine nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk iki oyunu kazanan Sercan olunca rakipleri son dokunulmazlık oyununa farklı bir motive ile çıktılar. Cemal Can, parkuru en iyi derecede tamamladı ve oyunda direk yarı finale çıktı. Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı bireysel dokunulmazlık oyununda finalin ismi ise Sercan - Yasin oldu. Finalde rakibine şans tanımayan Sercan, 3. dokunulmazlık oyununu da kazandı. Böylece, üst üste üçüncü dokunulmazlığı kazanmış oldu.

SURVİVOR 2020 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020'de TV8 ekranlarında heyecanla beklenen an geldi. Üç dokunulmazlığı da kazanan Sercan, bu akşam son eleme adayı olarak Barış'ı söyledi.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020’de çeyrek final ile birlikte haftada üç bireysel dokunulmazlık oyunu oynanmaya başladı. Bu oyunları kazanan isimler, akşamında bir eleme adayı açıklayarak haftanın eleme adaylarını belirliyor. Bu hafta Survivor 2020’de ilk dokunulmazlık oyunu Cumartesi günü oynandı ve kazanan Sercan oldu. Ada konseyinde Sercan’ın söylediği isim Berkan, ilk eleme adayı oldu.

Survivor’da haftanın bireysel dokunulmazlık oyunu Pazar günü oynandı ve kazanan yine Sercan oldu. Ada konseyinde bu sefer Sercan’ın söylediği isim Nisa, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

Haftanın son dokunulmazlık oyunu Pazartesi günü oynandı. Kıyasıya mücadele sonunda 3. Dokunulmazlığı kazanan isim Sercan oldu. Bu akşam ada konseyinde Sercan'ın söylediği isim Barış, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Böylece Survivor 2020'de haftanın eleme adayları; Berkan, Nisa ve Barış oldu.