Survivor’da 3. bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 6 Temmuz Survivor 2020 dokunulmazlığı kazanan

Survivor 2020’de haftanın 3. dokunulmazlık oyunu bugün oynandı. Altı kişiden kimin Survivor’a devam edeceği, finale kimlerin kalacağını belirleyecek kritik dokunulmazlık oyununu kazanan belli oldu. Survivor 2020’de bu hafta ilk dokunulmazlığı Sercan, ikinci dokunulmazlığı ise Cemal Can kazanmıştı. Bugün, 6 Temmuz Pazartesi günü Survivor’ın 128. Bölümünde haftanın son dokunulmazlığı kimin olacak merak ediliyordu. Peki, Survivor’da 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2020’de 3. dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 06.07.2020 23:32
Değiştirme Tarihi: 07.07.2020 00:20

Her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan TV8’in ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor 2020’de finale bir adım daha atıldı. Çok az bir zamanın kaldığı Survivor Büyük Finaline kalacak yarışmacıları belirleyecek dokunulmazlık oyunları çok daha heyecanlı geçmeye başladı. Bu haftanın son dokunulmazlık oyununda inanılmaz bir mücadele yaşandı. 6 Temmuz Pazartesi günü ekrana gelen Survivor 128. bölümde bir kez daha parkura çıkan yarışmacılar, dokunulmazlık için rekabetin dozunu artırdılar. Günün sonunda rakiplerini tek tek geçerek dokunulmazlığı kazanan yarışmacı belli oldu. İşte Survivor 2020’de 3. dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

SURVIVOR’DA 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 128. bölümde oynanan 3. dokunulmazlık oyununda türlü engeller aşıldıktan sonra finalde ilk olarak harf puzzle'ı tamamlanması gerekiyor. Sonrasında üç kafesli basket atışının yapılması lazımdı. İlk olarak yarışmacılar arasında sıralama için zamana karşı parkura tek tek çıktılar.
İlk tur sıralaması şu şekilde oldu;

1. Sercan 01.14

2. Yasin 01.17

3. Cemal Can 01.17

4. Elif 01.18

5. Barış 01.26

6. Berkan –

Haber ile ilgili metin girin!.
 
Survivor'da 3. dokunulmazlık oyununda ikinci turda Berkan-Barış-Sercan ile Yasin-Elif-Cemal Can eşleşti. Bu turda elenenler Barış ve Cemal Can elendi.
Haber ile ilgili metin girin!.
 
Yarı finalde Elif - Yasin ve Sercan - Berkan karşılaştı. Dokunulmazlık oyunu yarı finalinde Sercan, Berkan’ı ve Elif Yasin’i aynı skorla 3-2 yenmeyi başardı. Finale kalan isimler Sercan ve Elif oldu. Böylece Survivor 2020’de Ünlüler takımından geriye kalan iki isim, dokunulmazlık oyunu finalinde karşı karşıya geldiler. İkili arasında nefes kesen bir mücadele ortaya kondu. Tam Sercan dokunulmazlığı alacak diye düşünülürken Elif, 4-2'den 4-4 yapmayı başardı. Son oyunda kim kazanırsa dokunulmazlığı da alacaktı. Bu müthiş mücadeleyi kazanan Sercan, Survivor 2020'de haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kazanmış oldu.

İLK İKİ DOKUNULMAZLIK OYUNU VE ELEME ADAYLARI

Survivor 2020’de Büyük final yaklaştıkça bireysel dokunulmazlık oyunları daha heyecanlı geçmeye başladı. Dokunulmazlığı kim kazanacak, kimi eleme adayı olarak söyleyecek çokça merak ediliyor. Altı kişinin kaldığı Survivor 2020’de Cumartesi günü ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyun sırasında kafasını engele çarparak kaza geçiren Sercan, oyuna devam etmek istedi. Günün sonunda ise dokunulmazlığı kazanan kişi oldu. Ada konseyinde Sercan’ın söylediği isim ise Berkan oldu.
Survivor’da Pazar günü ise haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Finale kalmayı başaran isimler Cemal Can ile Barış oldu. İki yarışmacı da dokunulmazlığı çok istiyordu. Fakat parkurda daha başarılı olan Cemal Can, ikinci dokunulmazlığı kazandı. Cemal Can, ada konseyinde ikinci eleme adayı olarak Sercan’ın ismini söyledi.