Survivor’da 3. bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 29 Haziran Survivor 2020’de dokunulmazlığı kazanan

Survivor’da dokunulmazlığı kazanan yarışmacı belli oldu. Çeyrek finalde yoluna devam etmek isteyen yarışmacılar, bireysel dokunulmazlık için kıyasıya mücadele verdiler. Survivor 2020’de bu haftanın ilk iki dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan olmuştu. Ada konseyinde Sercan’ın Berkan’ı ilk eleme adayı, Nisa’yı da 2. eleme adayı olarak açıklamıştı. 29 Haziran Pazartesi günü Survivor 122. bölümde yedi yarışmacı bir kez daha parkura çıkıp rakiplerini geçmek için rekabet ettiler. Peki, Survivor’da 3. bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 29.06.2020 23:05
Değiştirme Tarihi: 29.06.2020 23:32

TV8’in ilgiyle takip edilen fenomen yarışması Survivor’da finale doğru rekabet artmaya devam ediyor. Survivor 2020’de haftanın son dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. 29 Haziran Pazartesi Survivor 122. bölümde yarışmacılar, ilk olarak tek çıktıkları parkurda zamana karşı yarıştılar. Sonrasında rakipleri ile eşleşen yarışmacılar arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Birinci ve ikinci dokunulmazlığı kazanan Sercan, 3. dokunulmazlık oyununu da kazanabildi mi? Bireysel dokunulmazlık kimin oldu? Parkur sıralaması nasıl oldu? İşte Survivor son bölümde dokunulmazlık oyununda yaşananlar…

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da haftanın son dokunulmazlık oyunu yarışmacıları çok sevindiren bir ödül ile geldi. Oppo Reno 3 serisi ile kazananları bekleyen ödül şöyle; ilk önce harika bir eve gidecek olan yarışmacılar, burada DJ performansı ile dans edip eğlenecek, havuz partisi ile stres atacaklar. Sonrasında ise çok özledikleri bir yemek bekliyor. Tereyağlı döner ve yanında buz gibi Coca Cola.

SURVIVOR’DA 3. BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın son dokunulmazlık oyununda ilk tur, yarışmacıların teker teker performansı ile başladı. Bu turda parkuru en kısa sürede tamamlayan yarışmacı, avantajı elde etti ve ilk eşleşme turunu direk geçti. Bu isim ise 43.22 saniye ile Cemal Can oldu. Sonraki turdaki eşleşmeler ise Elif – Yasin, Berkan – Nisa, Sercan – Barış şeklinde oldu. Bu turu geçen Yasin, Cemal Can’ın rakibi olurken diğer eşleşme Nisa ile Sercan arasında oldu. Yasin, zorlu rakibi Cemal Can’ı 2-0 yenerek 3. Dokunulmazlık oyununda finale adını yazdıran ilk isim oldu. Nisa’yı eleyen Sercan ise Yasin’in finaldeki rakibi oldu. Atışlarını hiç kaçırmayan Sercan, finalde Yasin'i 2-0 yenerek dokunulmazlık oyununu kazandı. Böylece Sercan, bu hafta tüm dokunulmazlıkları kazanmış oldu.

BİRİNCİ VE İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNLARI İLE ELEME ADAYLARI

Survivor 2020’de heyecan dolu bir hafta daha geride kalıyor. Evrim’in elenmesi sonrasında geriye kalan isimler; Cemal Can, Nisa, Berkan, Barış, Sercan, Elif, Yasin idi. Çeyrek finalin ikinci haftasında yarışmacıları, Cumartesi günü ilk dokunulmazlık için bireysel mücadele etti. Günün sonunda kazanan Sercan oldu. Ada konseyinde Sercan’ın ilk eleme adayı için tercihi Berkan oldu. Pazar günü yarışmacılar bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verdi. Kıyasıya mücadele sonunda kazanan yine Sercan oldu. Sercan, ada konseyinde ikinci eleme adayı olarak Nisa’nın adını söyledi. Survivor 2020’de bu akşam 3. Dokunulmazlık oyunu oynanacak. Kazananın belirleyeceği 3. Eleme adayı ile haftanın eleme adayları belli olacak. Bu isimler arasında SMS oylamasında en az oyu alan Survivor’a veda edecek.