Survivor’da 3. bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 29 Haziran Survivor 2020’de 3. eleme adayı kim oldu

Survivor 2020'de dokunulmazlık mücadeleleri yarışmanın kaderini belirlemeye devam ederken; herkesin merakla beklediği eleme konseyinden önceki günlerde oynanan bireysel dokunulmazlık oyunlarını kazanan yarışmacılar da elenecek ismi belirliyor. Dün akşam haftanın son dokunulmazlık mücadelesi verildi ve haftanın iki dokunulmazlığını alan Sercan'dan sonra 3. dokunulmazlığı kimin alacağı merak ediliyordu. Peki, herkesin ter döktüğü parkurda neler yaşandı? Haftanın 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 29 Haziran Survivor 2020'de 3. dokunulmazlığın sahibi kim oldu? Dokunulmazlığı kazanan isim konseyde 3. eleme adayı olarak kimi gösterdi? Haftanın eleme adayları kim oldu? İşte, Survivor 122. bölümde 3. dokunulmazlık oyununu kazanan isim ve eleme potasına giren 3. eleme adayı...

Yayınlanma Tarihi: 30.06.2020 09:37
Değiştirme Tarihi: 30.06.2020 09:37
Survivor’da 3. bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 29 Haziran Survivor 2020’de 3. eleme adayı kim oldu

TV8'in fenomen yarışması Survivor'da çeyrek final heyecanı devam ediyor! Dün akşam ekranlara gelen 122. yeni bölümde haftanın son dokunulmazlık mücadelesi yaşanırken; 3. bireysel dokunulmazlık oyununu kimin kazandığı ve 3. dokunulmazlığı alan yarışmacının kimi eleme adayı olarak gösterdiği merak ediliyordu! 29 Haziran Pazartesi Survivor 2020'de 3. dokunulmazlığı kim kazandı? Haftanın 3. eleme adayı kim oldu? Bu hafta eleme potasında kimler var? Haftanın eleme adayları ve dokunulmazlığın sahibi haberimizde!

SURVIVOR’DA 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Heyecanın dorukta olduğu Survivor 2020'de dün akşam yine nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk iki oyunu kazanan Sercan olunca rakipleri son dokunulmazlık oyununa farklı bir motive ile çıktılar. Cemal Can, parkuru en iyi derecede tamamladı ve oyunda direk yarı finale çıktı. Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı bireysel dokunulmazlık oyununda finalin ismi ise Sercan - Yasin oldu. Finalde rakibine şans tanımayan Sercan, 3. dokunulmazlık oyununu da kazandı. Böylece, üst üste üçüncü dokunulmazlığı kazanmış oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da haftanın son dokunulmazlık oyunu yarışmacıları çok sevindiren bir ödül ile geldi. Oppo Reno 3 serisi ile kazananları bekleyen ödül şöyleydi; ilk önce harika bir eve giden yarışmacılar, orada DJ performansı ile dans edip eğlendi, havuz partisi ile stres attı, sonrasında ise yarışmacıları çok özledikleri bir yemek bekliyordu! Tereyağlı döner ve yanında buz gibi Coca Cola ile ziyafet çeken yarışmacılar karınlarını doyurdu.

SURVİVOR 2020 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020'de TV8 ekranlarında heyecanla beklenen an dün akşam gerçekleşti. Üç dokunulmazlığı da kazanan Sercan, dün akşam son eleme adayı olarak Barış'ı söyledi.

SURVİVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020’de çeyrek final ile birlikte haftada üç bireysel dokunulmazlık oyunu oynanmaya başladı. Bu oyunları kazanan isimler, akşamında bir eleme adayı açıklayarak haftanın eleme adaylarını belirleyecekti.

Bu hafta Survivor 2020’de ilk dokunulmazlık oyunu Cumartesi günü oynandı ve kazanan Sercan oldu. Ada konseyinde Sercan’ın söylediği isim Berkan, ilk eleme adayı oldu.

Survivor’da haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu Pazar günü oynandı ve kazanan yine Sercan oldu. Ada konseyinde bu defa Sercan’ın söylediği isim Nisa'ydı ve Nisa haftanın ikinci eleme adayı oldu.

Haftanın son dokunulmazlık oyunu Pazartesi günü oynandı. Dün akşam verilen kıyasıya mücadele sonunda 3. Dokunulmazlığı kazanan isim Sercan oldu. Dün akşam ada konseyinde Sercan'ın söylediği isim Barış, haftanın üçüncü eleme adayı oldu.

Böylece Survivor 2020'de haftanın eleme adayları; Berkan, Nisa ve Barış olarak belirlendi.