Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 5 Temmuz Pazar Survivor 2020 2. dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 2020’de heyecan tüm hızıyla sürüyor. Survivor’da son altı yarışmacı arasında final mücadelesi 5 Temmuz Pazar günü oynanan 2. dokunulmazlık oyunu ile devam etti. Dokunulmazlığı kazanan isim, ada konseyinde Survivor’da ikinci eleme adayını söyledi. Dün oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, konseyde Berkan’ı haftanın ilk eleme adayı olarak açıklamıştı. Bugün dokunulmazlığı kim kazanacak, eleme adayı olarak kimi söyleyeceği merakla bekleniyordu. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 2020 127. bölümde Haftanın ikinci eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 06.07.2020 00:36
Değiştirme Tarihi: 06.07.2020 00:36

Ekranların en heyecanlı yarışmasında finale çok az bir zaman kaldı. 5 Temmuz Pazar günü TV8 ekranlarına gelen Survivor yeni bölümde haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Altı yarışmacı arasında kıran kırana geçen mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan belli oldu. Survivor 2020 son bölümde 1. dokunulmazlığı Sercan kazanmış ve Berkan’ı eleme adayı olarak göstermişti. Bu akşam, yine çetin mücadelelerin yaşanacağı Survivor 127. bölümde 2. dokunulmazlığın sahibi belli oldu. Ada konseyinde dokunulmazlığı kazanan kişi haftanın 2. eleme adayının ismini söyledi. İşte Survivor’da dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi detayları…

ELENEN YARIŞMACILARDAN HANGİSİNİN ADADA OLMASINI İSTERDİNİZ?

Survivor 2020 son bölümde ada konseyinde Acun Ilıcalı, yarışmacılara cevabını çok merak ettiğini söyleyip bu soruyu sordu. Sırasıyla yarışmacılar soruya bu şekilde cevap verdi.

Elif, adadaki en zor zamanlarımda yanımda olduğu için Ersin abinin olmasını isterdim dedi.

Berkan, bana diğer arkadaşlara göre bir tık daha iyi geldiği için kesinlikle Nisa dedi.

Cemal Can, hala içimde bir ışıltı kaldıysa sebebim Nisa dedi.

Yasin, kambersiz düğün olmaz deyip onsuz Survivor olmaz deyip Evrim’in adını söyledi.

Barış, gidişine çok üzüldüğüm için Şaziye abla dedi.

Sercan, iyi anlaştıklarını düşündüğünü söylediği Aycan’ın ismini söyledi.

5 TEMMUZ 2020 SURVIVOR 2. DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de ikinci dokunulmazlık oyunu yine kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Yarışmacılar, finale gidebilmek, rakiplerini potaya sokmak ve eleme adayı göstermek için tüm güçlerini ortaya koydular. Günün sonunda çekişmeli bir oyun sonrasında finalde dokunulmazlığı kazanan yarışmacı belli oldu. Survivor’da dokunulmazlık oyununda sıralamada Cemal Can birinci olurken son sırada Yasin yer aldı. Sonraki turda Yasin ve Berkan elenirken yarı finalde Cemal Can – Elif ve Sercan – Barış karşılaştı. İlk finalist, Elif’i 3-0 yenen Cemal Can oldu. Finalde Cemal Can’ın rakibi ise Sercan’ı 3-2 yenen Barış oldu. Finalde Cemal Can, rakibin 5-1 yendi ve dokunulmazlığın sahibi oldu.

SURVIVOR 2020’DE 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020’de ada konseyi ikinci ada konseyini belirlemek için toplandı. Acun Ilıcalı, ada konseyinde günün dokunulmazlık oyununu kazanan Cemal Can'a, eleme adayı olarak kimi söyleyeceğini sordu. Cemal Can, Survivor'ın ikinci eleme adayı olarak Sercan'ı söyledi.

SURVIVOR’DA HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLMUŞTU?

Survivor 2020’de 4 Temmuz Cumartesi günü altı yarışmacı arasında ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Üç yarışmacının aynı anda parkura çıktığı dokunulmazlık oyununda Sercan’ın sakatlandığı anlar oyuna damgasını vurdu. Yasin ile parkurda yarı finalde karşılaşan Sercan, bir engelin altından geçerken kafasını vurdu. Bir anda yığılan ve başını tutan Sercan’a anında müdahale yapıldı. Acı içinde kıvranan Sercan’ın yanına arkadaşları da geldi ve o anlarda destek oldular. Yapılan kontroller sonrasında sadece bir sıyrık olduğu anlaşılan ama kafasını sert vurduğu için dinlenmesi istenen Sercan, oyunu bitirmek istedi. Bu şekilde ilk olarak yarı finalde Yasin’i eledi. Sonrasında finalde Cemal Can’ı yenerek dokunulmazlığı kazandı. Survivor Sercan’ın ada konseyinde Berkan’ı ilk eleme adayı olarak açıkladı.