Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 5 Temmuz Pazar Survivor 2020’de dokunulmazlığı kim aldı?

Survivor’da ikinci dokunulmazlığı kazanan belli oldu. 5 Temmuz Pazar günü ekrana gelen Survivor 2020 127. bölümde bol çekişmeli bir dokunulmazlık oyununu oynandı. İlk dokunulmazlığı alan Sercan, ada konseyinde Berkan’ın adını eleme adayı olarak söylemişti. Survivor yeni bölümde ise kimin dokunulmazlığı kazanacağı daha çok merak ediliyordu. Peki, Survivor 2020’de ikinci dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 05.07.2020 23:20
Değiştirme Tarihi: 05.07.2020 23:47

Ekranların en çok izlenen programı Survivor 2020’de finale gidilen yolda bir dokunulmazlık mücadelesi daha geride kaldı. Heyecan ile birlikte rekabetin arttığı Survivor’ın 127 bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Altı yarışmacı, dokunulmazlığı kazanmak için canla başla mücadele verdi. Günün sonunda dokunulmazlığı kazanan yarışmacı belli oldu. İşte 5 Temmuz Pazar günü oynanan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu detayları…

DOKUNULMAZLIK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da yarışmacıları, dokunulmazlığı kazanmak için mücadele verdikleri oyun sonunda lezzetli bir ödül bekliyordu. Bugün oynanan Survivor 2020 2. Dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı, ödül için iki arkadaşını daha seçebilecek. Ödül ise Dardanel poşet ton çeşitleri ve pirinç pilavı...

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de yeni bölümde dokunulmazlık oyununda parkur denge çubukları üzerine kurulu idi. Bu şekilde engelleri aşan yarışmacılar, finalde ilk önce küpleri sıralı bir şekilde dizmesi gerekiyordu. Sonrasında ise çengele iki çubuğu başarılı bir şekilde atması gerekiyordu. Dokunulmazlık oyunu yarışmacıların parkurda hız mücadelesi ile başladı. Tek tek çıkılan bu tur sonrasında sıralama belli oldu. Cemal Can birinci olurken Yasin son sırada yer aldı.

İlk tur sıralama;

1. Cemal Can

2. Berkan

3. Barış

4. Sercan

5. Elif

6. Yasin

Haber ile ilgili metin girin!.

Sonraki turda Berkan – Sercan – Barış ve Elif – Yasin – Cemal Can şeklinde üç yarışmacı parkura çıktı. Bu turda elenen isimler Yasin ve Berkan oldu. Yarı finalde Cemal Can, Elif’i geçti. Onun finaldeki rakibi ise Sercan’ı yenen Barış oldu. Survivor 2020 yeni bölümde haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda finalin adı Cemal Can – Barış oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Beş olanın kazanacağı dokunulmazlık oyunu finali nefes kesti. İki yarışmacı da dokunulmazlığı kazanmak için inanılmaz bir performans gösterdi. Finalde Barış dengesini kaybedip düşmesi ile oyun bir süre durmak zorunda kaldı. Fakat Barış iyi olduğunu, sadece yanlış bastığını söyledi ve oyuna devam etti. Finalde Barış'ı 5-1 yenen Cemal Can, Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlığını kazanmış oldu. Cemal Can, ödülden faydalanması için seçtiği isimler Yasin ile Sercan oldu.