Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 17 Mayıs Pazar Survivor 2020 erzak oyununu kazanan takım

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı belli oldu. 17 Mayıs Pazar akşamı ekrana gelen Survivor 2020 79. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler dokunulmazlık mücadelesi verdi. İlk dokunulmazlığı Gönüllülerin kazanması nedeniyle bugünkü oyun Ünlüler için çok daha önemliydi. Eleme adayının hangi takımdan çıkacağı 2. Dokunulmazlık oyunu sonucunda belirlendi. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Erzak oyunu ödülü neydi? Survivor 2020’de dokunulmazlığı hangi takım takım aldı?

Yayınlanma Tarihi: 17.05.2020 22:42
Değiştirme Tarihi: 17.05.2020 23:11

Survivor 2020’de bugün Ünlüler ile Gönüllüler 2. Dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Kaybeden takımdan eleme adayı çıkacak olması, yarışmacıların dokunulmazlığı kazanma hırsını artırdı. Eleme potasına gitmek istemeyen, bir hafta daha Survivor’da kalmayı garantilemek isteyen iki takım yarışmacılar arasında kıyasıya rekabet yaşandı. Bu zevkli ve heyecanlı mücadele sonrasında dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Erzak oyunu ödülü neydi? İşte 17 Mayıs 2020 tarihli Survivor 79. Bölüm dokunulmazlık oyunu detayları…

GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de birleşme partisi ile başlayan görev oyunu, takımlara haftalık olarak veriliyor. Geçen hafta, Ünlüler ve Gönüllülerden birer tavla yapılması istenmişti. Acunn.com üzerinden oylamaya sunulan görev oyununun sonucu, Acun Ilıcalı tarafından 2. dokunulmazlık oyunu öncesinde açıklandı. Görev oyununu bir kez daha kazanan takım Gönüllüler oldu. Yaptıkları tavla takımı daha çok beğenilen Gönüllüler, ödül olarak brownie kazandılar.

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununda yarışmacı seçimini yapacak takımı belirlemek için avantaj oyunu oynadı. İki takımdan dörder kişinin parkura çıktığı bayrak yarışında da heyecan dorukta idi. Bu mücadelenin sonunda dokunulmazlık oyununda seçim avantajını elde eden takım Ünlüler oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da bugün takımlar hem dokunulmazlık hem de haftalık erzak paketi için yarıştı. Oyunu kazanan takıma verilecek ödül; Peynir, zeytin, çay, ekmek, bal, yumurta, tereyağı, reçel çeşitlerinden oluşan sahur paketi idi.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de çeyrek finale doğru gidilirken dokunulmazlık oyununun önemi daha da artıyor. Son eleme sonrasında Ünlülerde 5 yarışmacı, Gönüllülerde ise 7 yarışmacı kalmıştı. Birbirinden iddialı iki takım, dokunulmazlığı kazanmak için varlarını yoklarını ortaya koydu. Güç, denge, efor gerektiren Survivor dokunulmazlık oyununda kıran kırana bir mücadele yaşandı. Haftanın 2. Dokunulmazlık oyununu 10'a 3 gibi farklı bir skorla kazanan takım ise Ünlüler oldu. Ünlüler takımı, böylece dokunulmazlık ile birlikte haftalık erzak paketini kazandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor son bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında haftanın ilk dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Oyun, Gönüllülerin 10’a 4 farklı skoru ile sona erdi. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler için ada konseyinde SMS oylaması yapıldı. Sonrasında eleme potasına girmesini istedikleri arkadaşları için oylama yaptılar. Oylama sonucunda Aycan 2 kere, Mert 2 kere ve Yunus Emre 1 kere yazılmış olarak çıktı. Buna göre Ünlüler takımından 2 eleme adayı, Aycan ve Mert, çıktı.