Survivor yeni oyun uygulaması nedir? Acun Ilıcalı, Survivor'da dokunulmazlık oyunundaki değişikliği açıkladı!

Survivor 2020'de yeni oyun uygulaması, ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Heyecanın dorukta olduğu Survivor'da dokunulmazlık oyunları ayrı bir heyecan içinde geçiyor. 28 Haziran 2020 tarihli Survivor 121. bölümde ada konseyinde dokunulmazlığı kazanan kişi, haftanın ikinci eleme adayını açıkladı. Bununla birlikte dokunulmazlık oyununda yapılan bir değişikliği de Acun Ilıcalı söyledi. Peki, Survivor 2020'de dokunulmazlıktaki yeni oyun uygulaması nedir?

Yayınlanma Tarihi: 29.06.2020 00:32
Değiştirme Tarihi: 29.06.2020 00:32

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020'de heyecan gittikçe artıyor. Yarışmacıların parkurda inanılmaz mücadele verdiği Survivor'da dokunulmazlık oyunu yine nefes kesti. Yedi yarışmacı, parkuru en kısa zamanda tamamlamak ve rakiplerini elemek için uğraştı. Günün sonunda ise dokunulmazlığı kazanan kişi belli oldu. Survivor son bölümde ada konseyinde Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyunlarında yapılan bir değişikliği açıkladı. İşte Survivor 2020'de yeni oyun uygulaması...

SURVIVOR YENİ OYUN UYGULAMASI: DOKUNULMAZLIK OYUNU NASIL DEĞİŞTİ?

Survivor 2020'de dokunulmazlık oyunu birkaç aşamadan oluşuyor. İlk olarak yarışmacılar, parkura tek tek çıkarak zamana karşı bir mücadele veriyor. En kısa zamandan en uzun zaman içinde bitiren yarışmacıya göre bir sıralama oluşuyor. Bu sıralama sonrasında ilk sıradaki sonuncu gelen şeklinde bir eşleşme yapılıyor. Bu turda iki yarışmacı parkurda aynı anda çıkıyor ve oyunda iki sayı alan kazanmış oluyor. Bu şekilde devam eden sistem finalde de aynı şekilde devam ediyordu.

Survivor 2020'de yeni oyun uygulaması nedir? Acun Ilıcalı açıkladı! Önümüzdeki haftadan itibaren oynanacak dokunulmazlık oyunlarında geçerli olacak bu uygulamaya göre; dokunulmazlık oyunlarında finale kalan yarışmacılardan beşe ulaşan dokunulmazlığı kazanmış olacak.

HAFTANIN DOKUNULMAZLIK OYUNLARI KAZANANLAR VE ELEME ADAYLARI

Survivor 2020'de şu ana kadar iki dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu oyunların ikisini de kazanan Sercan oldu. Sercan, Survivor'da ilk eleme adayı olarak Berkan'ı söylemişti. Bugün ise Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı olarak Nisa'yı söyledi.