Survivor Yasin’in çocukluk itirafı herkesi duygulandırdı!

MasterChef Türkiye ve Survivor adlı yarışma programlarıyla adını tüm Türkiye'ye duyurmayı başaran Yasin Obuz, özel hayatıyla ilgili anlattıklarıyla herkesi duygulandırdı. Bir programa katılan ve sorulara yanıt veren Yasin Obuz samimi açıklamalarda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 05.10.2020 11:18
Değiştirme Tarihi: 05.10.2020 11:18
Survivor Yasin’in çocukluk itirafı herkesi duygulandırdı!

Melis Özcan ve Merve Şahin’in sunumuyla ekranlara gelen Sorgu Sual adlı programa katılan ve sorulan sorulara oldukça samimi cevaplar veren Yasin Obuz herkesi duygulandırdı. Çocukluk yılları ve aile hayatıyla ilgili gelen soruları cevaplayan Yasin Obuz, “Benim çocuğum olursa babasız büyümeyecek kesinlikle. İyi bir baba olacağıma inanıyorum. Büyürken babamdan dayak yemiştim. Ailemde şiddet vardı." açıklamalarıyla gündeme oturdu.

‘ÇOCUĞUM BABASIZ BÜYÜMEYECEK’

Özel hayatı hakkında açıklama yapmaktan hoşlanmadığını belirten Obuz, 1 buçuk yıl önce boşandığını ilk kez itiraf etti. Yeniden evlenmeyi düşünen fenomen yarışmacı çocuk sahibi olmak istediğini de belirtti. Baba olmanın kendisi için çok değerli olduğunu vurgulayan Obuz babasından da bahsetti. Çocukluk döneminde sıkıntılar yaşadığını söyleyen fenomen yarışmacı, “Benim çocuğum olursa babasız büyümeyecek kesinlikle. İyi bir baba olacağıma inanıyorum. Büyürken babamdan dayak yemiştim. Ailemde şiddet vardı. Babam hep yanımda değildi. Babamla ilgili bir yaram yok onu seviyorum. Neticede onun oğluyum ve onu seviyorum. Babamla görüşmüyorum” ifadelerini kullandı.

Öfkeli karakter yapısının kökeninde çocukluk travması olabileceğinin altını çizen soruya eski yarışmacı, “Öfkeli değilim sadece ani çıkışlarım var. Kendimi tutuyorum, büyüyorum ve olgunlaşıyorum” yanıtını verdi.