Survivor yarışmasında iki kez şampiyon olan Turabi Çamkıran, 5 milyon TL'lik ödülle ne yaptığını açıkladı

ABD'de yayınlanan 'The Challenge' yarışmasında şampiyonluk ipini göğüsleyen 5 milyon TL'lik büyük ödülün sahibi olan Turabi Çamkıran, kazandığı parayı nasıl değerlendirdiğini anlattı.

Yayınlanma Tarihi: 18.11.2019 14:17
Değiştirme Tarihi: 18.11.2019 14:17
Survivor yarışmasında iki kez şampiyon olan Turabi Çamkıran, 5 milyon TL'lik ödülle ne yaptığını açıkladı

Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'Survivor' yarışmasında iki kez şampiyon olduktan sonra ABD'de yayınlanan 'The Challenge' yarışmasına katılan Turabi Çamkıran, burada da şampiyon olup büyük ödül 5 milyon TL'nin sahibi olmuştu.

"KAZANDIĞIM PARAYLA ANNEME EV ALDIM"

Katıldığı bir canlı yayında konuşan Turabi Çamkıran, kazandığı 5 milyon TL'yi ailesine verdiğini belirterek, "Geçen hafta kardeşimi Mersin'e gönderdim, anneme güzel bir ev aldı. Komşuları kıskansın" dedi.

HAYATIMDA BİRİSİ YOK!

Şampiyon olup ödüller kazandıktan sonra hayatının çok değiştiğinden bahseden başarılı sporcu, hayatında birisinin olmadığını söyledi.

"ARTIK HERKES PARAYI SORUYOR"

Ödül kazandıktan sonra herkesin kendisine parayı sorduğunu söyleyen Turabi, "Artık önüne gelen para için geliyor. Paranın şu yönü kötü; eskiden arkadaşlarım 'nasılsın' diye sorardı, şimdi sordukları para. Tanımadığım akrabalarım çıkıyor. Kurumlara para vermeyi sevmiyorum. Gördüğüm kişiye yardım ederim ve gördüğüm kişi bunu bilmeyecek. Şov yapmaya gerek yok" şeklinde konuştu.

'GÜNLÜK HARÇLIĞIM 30 TL'

Bu zamana kadar kazandığı tüm parayı gayrimenkule yatırdığını dile getiren Survivor Turabi, "Anneme iki ev, bir yazlık ve araba aldık. Kardeşime güzel bir araba aldık. Kendime de bir ev aldım. Paraları ne yaptılar bilmiyorum, belki de bitmiştir. Benim harçlığım günlük 30 TL, aylık 3 bin TL'yi geçmiyor. Param bitince annem 'Ayın birini bekleyeceksin' diyor" ifadelerini kullandı.