Survivor Türkiye - Yunanistan ne zaman başlıyor? İlk yarışmacı kim?

Survivor Türkiye - Yunanistan ne zaman başlıyor? İlk yarışmacı kim?
Yayınlanma Tarihi: 14.01.2019 11:00 | Değiştirme Tarihi: 14.01.2019 17:55

Survivor Türkiye - Yunanistan için geri sayım başladı. Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışmasının yeni sezon başlangıç tarihi ve ilk yarışmacısı belli oldu.

Survivor Türkiye - Yunanistan ekranlarda nefes kesen bir mücadeleye sahne olacak. Survivor'ın yeni sezonuyla ilgili ilk gelişmeyi Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye Yılbaşı Özel'de verdi. Ilıcalı, Survivor Türkiye - Yunanistan'ın başlangıç tarini açıkladı.

Survivor Türkiye - Yunanistan 2 Şubat'ta TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşacak! 

Acun Ilıcalı, bu sene bir ilkin gerçekleştirildiğini ve Survivor Türkiye - Yunanistan'da mücadele edecek olan yarışmacı adaylarının dijital ortamda Survivor takipçileri ile paylaşıldığını duyurdu. Ilıcalı, bu yıl Survivor Türkiye - Yunanistan'da mücadele edecek olan isimlerin belirlenmesinde izleyicilerin de etkili olacağını söyledi.

Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmacı adayları için tıklayın!

Survivor Türkiye - Yunanistan'ın ilk yarışmacısı da belli oldu! Survivor Türkiye -  Yunanistan'ın ilk yarışmacısı MasterChef Türkiye yarışmasıyla tanıdığımız Hakan Kanık oldu. MasterChef Türkiye'de finale kadar yükselen Hakan, Survivor Türkiye - Yunanistan yarışmacı adayları arasında yer alıyordu.

Hakan Kanık'ın videosunu izlemek için tıklayın!