Survivor tarihinde en komik anlar

Ekranların en sevilen yarışma programı Survivor 2020’de hem gergin hem komik anlar ard arda yaşanırken, akıllara önceki sezonlarda yüzleri güldüren sözleri getiriyor.

Yayınlanma Tarihi: 18.02.2020 12:21
Değiştirme Tarihi: 18.02.2020 12:26
Survivor tarihinde en komik anlar

Biz de sizler için Survivor tarihine iz bırakmış yarışmacıların ettiği komik sözleri hatırlatmak istedik...

Haber ile ilgili metin girin!.

Kuşkusuz en ilginç ve komik olanlarından biri Survivor 2017 sezonunda Nagihan Karadere’nin herkesi güldüren çıkışı olmuştur. Tuğba Özay’la tartıştığı esnada Özay’a, ‘Kıskanıyorsun kızım. Tek yaptığın şey tak tak iki çivi çakmak’ demesi yüzleri güldürmüştü. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor tarihinin en renkli karakterlerinden biri olan Sabriye Şengül, yarışmanın 2017 sezonunda yakın arkadaşı Adem Kılıçcı’yı, Berna Keklikler’den kıskanmış ve Adem’e, “Bir spora başladın sen, önceden saçını başını taramazdın, düzeltmezdin, kime neyi gösteriyorsa” sözleriyle izleyenleri çok güldürmüştü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Size yine renkli bir Survivor karakterini daha hatırlatmak istiyoruz. O da, Yılmaz Morgül. Özlü sözleriyle yarışmaya damga vuran bir isim olan Yılmaz Morgül’ün, “Kimsenin mecburi istikameti değilim, kimse de benim çıkmaz sokağım değil. Benim sokağım da belli, istikametim de belli” sözü izleyicileri yine gülümsetmişti.