Survivor SMS sıralaması | Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 13. hafta SMS sıralaması 12 Mayıs Salı

Survivor SMS sıralaması bu akşam belli olacak. Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler için Cumartesi ve Pazar günleri yapılan halk oylaması bu akşam konseyde açıklanacak. 12. hafta SMS sıralamasının açıklanması ile altı eleme adayı arasında Survivor'a veda edecek isim belli olacak. Haberimizden 12 Mayıs Salı Survivor 2020 onikinci haftanın SMS sıralaması detaylarını öğrenebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2020 17:13
Değiştirme Tarihi: 12.05.2020 17:13
Survivor SMS sıralaması | Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 13. hafta SMS sıralaması 12 Mayıs Salı

Survivor’ın 74. yeni bölümünde gözler SMS sıralamasında. Survivor 2020’de bu hafta hem Ünlüler hem Gönüllüler için SMS oylaması yapılmıştı. TV8 ekranlarında her bölümüyle ayrı bir heyecan yaratan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de 13. haftanın SMS sonuçları bu akşam belli olacak. Ünlüler ile Gönüllüler takımından SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alanlar açıklanacak. Bu isimlerin söylediği kişiler ile haftanın eleme adayları belirlenecek.

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler izleyicileri bu akşam eleme öncesinde Acun Ilıcalı'nın duyurusunun ardından, 13. hafta SMS sıralamasında kimin en yüksek ve kimin en düşük oy aldığını Acunn.com'dan öğrenebilecek. Survivor SMS sıralamasını aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz.

SURVİVOR 13. HAFTA SMS SIRALAMASI BURADA

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günleri iki dokunulmazlık oyunu oynandı. 9 Mayıs Cumartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler, 10-8 skorla kazandı. Böylece Ünlüler, hem dokunulmazlığı hem de erzak paketini kazanmış oldu. 10 Mayıs Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler 10-4 gibi farklı bir skorla Gönüllüler kazandı.

TAKIMLARIN İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da Cumartesi ve Pazar günü ada konseylerinde dokunulmazlığı kaybeden takım eleme adayı belirledi. 9 Mayıs Cumartesi günü Survivor 2020’de dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmiş. Yapılan ada oylamasında Gönüllülerde adı en çok yazılan isim Berkan oldu ve Gönüllülerin ilk eleme adayı oldu.Survivor 2020’de 10 Mayıs Pazar günü ada konseyi bu sefer Ünlüler için toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı içinden eleme potasına gönderilen isim ise Mert oldu.

GEÇEN HAFTANIN SMS SIRALAMASI

Gönüllüler SMS sıralaması

7. Evrim

6. Cemal Can

5. Yasin

4. Nisa

3. Berkan

2. Ardahan

1. Barış

Ünlüler SMS Sıralaması

7. Sercan

6. Aşkım

5. Elif

4. Yunus Emre

3. Aycan

2. Mert

1. Ersin

SURVIVOR’DA GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor’da SMS sıralaması ile Ünlüler ile Gönüllülerin eleme adayları belirlendi. Buna göre Survivor 2020’de bu haftanın eleme adayları; Berkan, Yasin, Cemal Can, Yunus Emre, Aşkım ve Elif oldu. Bu altı eleme adayı arasından en az SMS oyu alan Aşkım, Survivor’a veda etti.