Survivor SMS sıralaması belli oldu! Survivor 2020'de sürpriz isim yarışmaya veda etti

Survivor 2020 SMS sıralaması bu akşam ada konseyinde belli oldu. Geçen hafta sakatlığı nedeniyle Ünlüler takımından Ersin, beklenmedik bir anda Survivor'a veda etmişti. Bu yüzden geçen hafta eleme yapılmayan Survivor'da SMS sıralaması da açıklanmamıştı. Geçen hafta ile bu haftanın halk oylaması toplam olarak açıklandı ve SMS sıralaması ile elenen isim belli olacak. Haberimizden 19 Mayıs Salı Survivor 2020 14. haftanın SMS sıralaması detaylarını öğrenebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 19.05.2020 17:28
Değiştirme Tarihi: 20.05.2020 00:11
Survivor SMS sıralaması belli oldu! Survivor 2020'de sürpriz isim yarışmaya veda etti

Survivor 81. yeni bölümünde gözler SMS sıralamasındaydı. Survivor 2020’de geçen hafta Ersin Korkut'un beklenmedik vedası nedeniyle eleme yapılmamış ve SMS sıralaması da açıklanmamıştı. Bu akşam eleme konseyinde geçen hafta ile birlikte bu hafta halk oylaması birlikte toplam şekilde açıklandı. Her geçen hafta ile birlikte Survivor'da SMS sıralaması daha heyecanlı bir şekilde bekleniyordu. 14. haftanın SMS sıralaması ile birlikte Survivor'da haftanın eleme adayları netlik kazandı ve en düşük oy alan yarışmacı ise adaya veda etti. Geçen hafta ile bu hafta yapılan halk oylaması sonuçlarına göre oluşan Survivor SMS sıralaması şu şekilde;

13. ve 14. HAFTANIN TOPLAM SMS SIRALAMASI

Ünlüler SMS sıralaması

1. Elif

2. Sercan

3. Aycan

4. Mert

5. Yunus Emre

Gönüllüler SMS sıralaması

1. Barış

2. Cemal Can

3. Berkan

4. Yasin

5. Ardahan

6. Nisa

7. Evrim

DOKUNULMAZLIK OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor'da dokunulmazlık mücadelesi Cumartesi ve Pazar günleri yaşandı. 16 Mayıs Cumartesi günü 1. dokunulmazlık oyunu Gönüllüler kazandı. 17 Mayıs Pazar günü ise 2. dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı.

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta dokunulmazlığı hem Gönüllüler hem Ünlüler kazandı. Sırasıyla yapılan ada konseylerinde Ünlülerden eleme adayı olarak Aycan ve Mert çıkarken Gönüllülerden ise Yasin çıktı.

Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler için kullanılan SMS oylaması sonuçları açıklandı. Geçen hafta kullanılan oylar ile bu haftanın oyları toplanarak SMS sıralaması belirlendi. Bu oylama göre Ünlüler takımında en çok oy alan yarışmacı Elif oldu. Gönüllülerde ise en çok oy alan kişi Barış oldu. Ünlülerden Elif, eleme adayı olarak Sercan'ın ismini söyledi. Gönüllülerden Barış'ın eleme adayı olarak Cemal Can idi.

Böylece Survivor’da bu hafta eleme adayları; Mert, Aycan, Sercan, Yasin ve Cemal Can oldu.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de eleme adayları çok zorlu bir listeden oluşuyordu. Birbirinden güçlü adayların yer aldığı listede Survivor’dan kim elenecek tahmin etmek gerçekten zordu. Bu beş aday arasından bir kişi adaya veda edecekti. Bu adayı ise 14. Hafta SMS sıralaması belirleyecek. Halk oylamasında en az oyu alan Mert, Survivor’dan elenen isim oldu.