Survivor SMS sıralaması | 5 Mayıs Salı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 12. hafta SMS sıralaması Acunn.com'da

Survivor SMS sıralaması bu akşam belli olacak. Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler için Cumartesi ve Pazar günleri yapılan halk oylaması bu akşam konseyde açıklanacak. 12. hafta SMS sıralamasının açıklanması ile altı eleme adayı arasında Survivor'a veda edecek isim belli olacak. Haberimizden 5 Mayıs Salı Survivor 2020 onikinci haftanın SMS sıralaması detaylarını öğrenebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 05.05.2020 17:18
Değiştirme Tarihi: 05.05.2020 17:18
Survivor SMS sıralaması | 5 Mayıs Salı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 12. hafta SMS sıralaması Acunn.com'da

Survivor’ın 67. yeni bölümünde gözler SMS sıralamasında. Survivor 2020’de bu hafta hem Ünlüler hem Gönüllüler için SMS oylaması yapılmıştı. TV8 ekranlarında her bölümüyle ayrı bir heyecan yaratan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de 12. haftanın SMS sonuçları bu akşam belli olacak. Ünlüler ile Gönüllüler takımından SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alanlar açıklanacak. Bu isimlerin söylediği kişiler ile haftanın eleme adayları belirlenecek.

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler izleyicileri bu akşam eleme öncesinde Acun Ilıcalı'nın duyurusunun ardından, 12. hafta SMS sıralamasında kimin en yüksek ve kimin en düşük oy aldığını Acunn.com'dan öğrenebilecek. Survivor SMS sıralamasını aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz.

SURVİVOR 12. HAFTA SMS SIRALAMASI BURADA

SURVIVOR’DA BU HAFTA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI, ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

Survivor’da rekabet her geçen gün daha da artıyor. Çeyrek finale kalmak isteyen Ünlüler ile Gönüllüler yarışmacıları, inanılmaz mücadele veriyor. Survivor 2020’de Cumartesi ve Pazar günü iki ayrı dokunulmazlık oyunu oynandı. İlk dokunulmazlığı Ünlüler kazandı. Ada konseyinde oylama yapan Gönüllülerin eleme adayı Berkan Karabulut oldu.

Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, Pazar günü 2. dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler, sakatlıkları devam eden Sercan ve Mert’ten yoksun olarak parkura çıktı. Bu dezavantaj ile çıktıkları oyunda dokunulmazlığı kaybettiler. Ada konseyinde strateji yaparak Mert Öcal’ı eleme adayı olarak çıkardılar. Survivor’da Salı günü Ünlüler ve Gönüllülerden ikişer eleme adayı daha katılacak. Altı aday arasından en az SMS alan kişi Survivor’a veda edecek.

GEÇEN HAFTANIN SMS SIRALAMASI

Ünlüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Aycan

2. Mert

3. Elif

4. Sercan

5. Yunus Emre

6. Ersin

7. Aşkım

Ünlüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Barış

2. Cemal Can

3. Nisa

4. Evrim

5. Yasin

6. Berkan

7. Ardahan

8. Gizem

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de SMS sıralamasına göre en çok oyu alanlar ikişer aday daha açıkladı. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Gizem, Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan oldu. Bu isimler arasında en az SMS alan Gizem adaya veda etti.