Survivor SMS sıralaması | 28 Nisan Salı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 11. hafta SMS sıralaması Acunn.com'da

Survivor SMS sıralaması bu akşam belli oldu. Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler için Cumartesi ve Pazar günleri yapılan halk oylaması bu akşam konseyde açıklandı. 11. hafta SMS sıralamasının açıklanması ile altı eleme adayı arasında Survivor'a veda edecek isim belli oldu. Haberimizden 28 Nisan Salı Survivor 2020 onbirinci haftanın Survivor SMS sıralaması detaylarını öğrenebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 28.04.2020 17:43
Değiştirme Tarihi: 29.04.2020 00:14

Survivor’ın 60. yeni bölümünde gözler SMS sıralamasındaydı. Survivor 2020’de bu hafta hem Ünlüler hem Gönüllüler için SMS oylaması yapılmıştı. TV8 ekranlarında her bölümüyle ayrı bir heyecan yaratan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında 11. haftanın SMS sonuçları bu akşam belli oldu. Ünlüler ile Gönüllüler takımından SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alanlar açıklandı. Bu isimlerin söylediği kişiler ile haftanın eleme adayları belli oldu. Sonrasında aşağıdaki 11. hafta SMS sıralamasına göre adaya veda eden isim belli oldu. İşte Survivor 2020 SMS sıralaması, haftanın eleme adayları ve Survivor'a veda eden isim...

SURVIVOR 11. HAFTA SMS SIRALAMASI

Ünlüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Aycan

2. Mert

3. Elif

4. Sercan

5. Yunus Emre

6. Ersin

7. Aşkım

Ünlüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Barış

2. Cemal Can

3. Nisa

4. Evrim

5. Yasin

6. Berkan

7. Ardahan

8. Gizem

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI VE 11. HAFTA SMS SIRALAMASI

Survivor’da bu akşam kritik bir eleme konseyi yapıldı. Bundan önce Survivor 2020’de Ünlülerin ilk eleme adayı Yunus Emre, Gönüllülerin ise Gizem olmuştu. Takımlar için yapılan halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan yarışmacılar açıklandı. Ünlülerde bu isimler Aycan ve Mert, Gönüllülerde Cemal Can ve Barış oldu.

Ünlülerden takımından Aycan, Ersin’i ve Mert Sercan’ı aday olarak gösterdi.

Gönüllüler takımından Cemal Can, Yasin'i  ve Barış iseArdahan'ı aday olarak gösterdi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de SMS sıralamasına göre en çok oyu alanlar ikişer aday daha açıkladı. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Gizem, Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan oldu. Bu isimler arasında en az SMS alan Gizem adaya veda etti.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 60. Bölümde Ünlüler ile Gönüllüler nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi verdi. Oyunda üçer kişi parkura çıktı. Bir kişi atıcı olarak salıncakta otururken bir kişi salıncağı sallama, diğeri ise atıcıya topu getirme görevini yaptı. Üç topu kafese geçiren kişi sayıyı aldığı iletişim oyununda Ünlüler 4-0 öne geçmeyi başardı. Sonrasında Gönüllülerin art arda sayıları geldi ve 5-4 öne geçtiler. Oyunda karşılıklı olarak alınan oyunlar sonrasında skor 8-8’e geldi. Survivor 2020’de inanılmaz bir mücadele sonrasında Gönüllüler, iki sayı daha alarak oyunu kazanmayı başardı.