Survivor şampiyonu Ogeday Girişken: "O yarışmacılar beni üzdü"

Survivor şampiyonu Ogeday Girişken: 'O yarışmacılar beni üzdü'
Yayınlanma Tarihi: 16.03.2020 12:03
Değiştirme Tarihi: 16.03.2020 12:03

Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken, Survivor 2020’de kendisini hayal kırıklığına uğratan yarışmacılar olduğunu açıkladı.

Milyonların severek izlediği Survivor’ın 2017 şampiyonu Ogeday Girişken’le yeni sezonu konuştuk. Ogeday, Survivor 2020 yarışmacılarını şöyle tanımladı, “Eğlenceli, istekli ve hırslı.” Yeni sezonun, geçmiş sezonlara kıyasla farklı olduğunu ve bu farkın da yarışmacılardan kaynaklandığını söyleyen Ogeday, “Eğlenceliler. Bu eğlenceli yapıları doğal olarak parkurlara da yansıyor. Renkli mücadeleler seyrediyoruz” dedi.

“SEMPATİK İSİMLER”

Özellikle Ersin Korkut’un ada yaşantısına ve parkurlara sempati kattığının altını çizen Ogeday’a göre, Sercan Yıldırım da bir diğer pozitif karakter.

“BENİ ÜZDÜLER”

Şampiyon Ogeday, Survivor 2020’de kendisini üzen ve hayal kırıklığına uğratan yarışmacıların olduğuna da vurgu yaptı. Ogeday’a göre bu isimler sporcu kimliğine sahip. Sporcu olarak yarışmaya geldikleri halde onlardan görmek istediği performansı göremediğini belirten Ogeday, “Spor kökenli olmayan yarışmacılarla başa baş bitiriyorlar parkurları. O yüzden yeni sezonda beni şaşırtan sportif başarılar göremedim” diye konuştu.

“KADINLAR ÖNDE”

Ogeday, Survivor 2020 şampiyonunun kadın olmasını istediğini de açıklayarak, “İki milli atletimiz var adada. Biri Elif, diğeri Meryem. Çok hızlı ve çevikler. İkisi de şampiyonluğu hak ediyor. Zaten Survivor kadın şampiyona senelerdir hasret kaldı” dedi.

“CEMAL CAN’IN PERFORMANSI İYİ”

Kendisini üzenler kadar şaşırtanlar da olduğunu belirten Ogeday, “Mesela Cemal Can Seven. Hem doğal hem hızlı. Bu gidişatını sürdürmeli. Tayfun Erdoğan’dan da o performansı beklemezdim. Bana göre gayet iyi” şeklinde konuştu.