Survivor performans ligi nedir, nasıl uygulanacak? Acun Ilıcalı tarafından açıklandı!

Survivor performans ligi nedir, nasıl uygulanacak? Acun Ilıcalı tarafından açıklandı!
Yayınlanma Tarihi: 16.02.2020 21:49
Değiştirme Tarihi: 16.02.2020 21:49

Survivor 2020 ilk bölümü ile TV8 ekranlarında başladı. Acun Ilıcalı, Survivor 2020 sezonunda yeni bir uygulamayı açıkladı. Survivor performans ligi olan bu uygulama, izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, Survivor performans ligi nedir, nasıl uygulanacak? İşte detaylar...

Ekranların en çok izlenen ve en çok beklenen yarışması Survivor 2020 başladı. İlk bölüm öncesinde Acun Ilıcalı, yeni sezonda bir çok ilke imza atacaklarını açıkladı. Bunlardan bir tanesi de Survivor performans ligi. Yarışmanın başlaması ile Survivor performans nedir, nasıl uygulanacak merak konusu oldu. İşte Survivor performans ligi hakkında merak edilenler...

SURVİVOR PERFORMANS LİGİ NEDİR?

Survivor performans ligi, yarışmalara uygulanacak bir puanlama sistemi. Bu puanlama sonucunda her takımdan birer kişi haftanın şampiyonluğu için yarışacak. Survivor izleyicileri de bu puanlama için tahminlerde bulunacak. Survivor performans ligi uygulaması ile izleyiciler ve yarışmacılar, süpriz ödüller kazanacak.

SURVİVOR PERFORMANS LİGİ NASIL UYGULANACAK?

Survivor performans liginde puanlama şöyle olacak; Yarışmacılar, katıldığı her oyun için bir puan kazanıyor. Birebir galibiyetler 2 puan. Takım ile birlikte kazanırlarsa 1 puan alacaklar. Mağlubiyetler -2 puan. Aynı şekilde takım halinde oyunun kaybedilmesi halinde eksi 1 puan yazılacak. 

Bu şekilde haftalık çıkan sonuca göre ilk beş kişi internette izleyiciler tarafından tahmin edilecek. Seyirciler, ilk beşte kimler olacak tahminlerini yapacaklar ve doğru tahmin edenlere çeşitli süpriz ödüller verilecek.

Survivor performans ligi'nde puanlamanın sonucunda her iki takımda en yüksek puanlı dört kişi bir oyun oynayacak ve bir şampiyon çıkacak. 

HAFTALIK PERFORMANSLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Acun Ilıcalı, Survivor performanslar liginde puanlamanın pazar günleri açıklanacağını duyurdu.