Survivor Parviz kimdir? Survivor'dan elenen Parviz Abdullayev kimdir, kaç yaşındadır?

Survivor Parviz kimdir merak ediliyor. Survivor'da dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımından elenen isim Parviz oldu. Yarışmaya veda eden Survivor Parviz Abdullayev'in hayat hikayesi merak ediliyor. Peki, Survivor Parviz kimdir, kaç yaşında?

Yayınlanma Tarihi: 07.04.2020 18:42
Değiştirme Tarihi: 07.04.2020 23:59
Survivor Parviz kimdir? Survivor'dan elenen Parviz Abdullayev kimdir, kaç yaşındadır?

Survivor 2020'de bu akşam yarışmaya veda eden isim Parviz Abdullayev oldu. Ünlüler takımında eleme adayı olarak çıkan ve diğer adaylardan daha az oy alan yarışmacı Parviz, Survivor hayallerine veda etti. Performansı ile adından çok söz ettiren yarışmacıyı merak edenler, Survivor Parviz kimdir araştırmaya başladı. İşte Survivor Parviz Abdullayev biyografisi...

SURVIVOR PARVİZ ABDULLAYEV KİMDİR?

Parviz Abdullayev, 5 Ocak 1986 yılında Azerbaycan'da doğdu. Şimdiye kadar profesyonel olarak 55 dövüşe katılan Parviz'in bu dövüşlerden 49 galibiyeti, 26 nakavtı ve 6 yenilgisi bulunuyor.

2010 yılında Azerbaycan'da yılın ilk 10 sporcusundan biri ilan edilen Parviz Abdullayev, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından spordaki başarısından dolayı yeni bir daire ile ödüllendirildi.

2011 itibariyle "Cobra Kickboks Kulübü'ne" liderlik eden Parviz Abdullayev, 2013 yılından bu yana Olağanüstü Haller Bakanlığı Spor Sağlıklı Merkezi'ne katkıda bulunmaktadır.

Aynı zamanda Gabala Spor Kulübü'nü de temsil eden sporcu, evli ve 2 çocuk babası olmakla birlikte, genç olmasına rağmen oğlu Yusif'i de boksta eğitmektedir.

ÜNLÜLERDEN İKİ ELEME ADAYI ÇIKTI

Survivor ada konseyinde son olarak dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımının oylaması yer aldı. Ünlüler takımı yarışmacıları, eleme potasına girmesini istediği ismi yazdılar. Yazılan isimler Ersin, Parviz, Ezgi oldu. Ersin'in adı bir kere yazılırken Parviz ile Ezgi'nin adı dörder kere yazılmıştı. İlk defa yaşanılan bu durumda Parviz ve Ezgi haftanın ilk eleme adayları oldu. Bu adayların yanına Salı günü iki eleme adayı daha eklenecek. Dört eleme adayı arasından en az SMS oyu alan kişi adaya veda edecek.

# 1164652 #